25 березня 2013, 12:55
0
110
Володимир Кличко святкує День народження

Сьогодні, 25 березня, свій 37-й день народження святкує великий український боксер, Олімпійський чемпіон, чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO і журналу The Ring Magazine Володимир Кличко.

Володимир Кличко народився 25 березня 1976 року в казахстанському Семипалатинську.

На любительському рингу український чемпіон провів 140 боїв - і здобув 137 перемог.

Володимир Кличко вирушив у 1996 році на Олімпіаду в Атланту і виграв там золоту медаль. Спочатку мав їхати старший брат Кличко, але у Віталія був виявлений позитивний тест на стероїди. Володимир Кличко замінив його на змаганнях. На своєму шляху Володимир переміг Лоуренса Клей-Бея, Аттілу Левіна з Швеції, у півфіналі зустрівся з Олексієм Лезіним, а у фіналі здобув перемогу над боксером з Тонга, Паеа Вольфграммом. Володимир Кличко завоював золоту медаль, ставши таким чином першим людиною європеоїдної раси, що зуміла завоювати цей титул в суперважкій вазі.

Того ж 1996 року Володимир Кличко перейшов у професійний бокс.

facenews.ua
Володимир Кличко

Відтоді Володимир Кличко провів 62 поєдинки, в яких здобув 59 перемог.

2 липня 2011  року перемогою над британцем Девідом Хеєм Володимир здійснив свою давню з братом мрію - зібрав всі найпрестижніші титули в суперважкій вазі. Після цієї перемоги WBA присвоїла Кличкові титул Єдиного чемпіона.

Нагадаємо, свій найближчий бій Володимир Кличко проведе проти італійця Франческо Піанети 4 травня на стадіоні SAP Arena в Мангеймі (Німеччина)