Бокс. Українець Іщенко - чемпіон Європи, Хитрова судді не пустили до фіналу

8 червня 2013, 16:27
0
77

На чемпіонаті Європи з боксу Україна завоювала п'ять медалей, з яких одне золото, одне срібло та три бронзи.

Лідер збірної України з боксу у ваговій категорії до 60 кг. Павло Іщенко завоював золото чемпіонату Європи у Мінську.

У надзвичайно напруженому поєдинку проти господаря рингу, білоруса Вазгена Сафарянца, Павло Іщенко продемонстрував справжній характер і волю до перемоги.

У стартовому раунді нашому боксеру вдавалося проводити різні випади, які закінчувалися то лівим, то правим боковим з середньої дистанції. Білорус у свою чергу намагався максимально збільшити дистанцію і вже по максимуму використовувати довжину рук.

У другому раунді картинка поєдинку особливо не змінилася ... Однак куди більше агресії й наступальних дій додав наш боксер. Павло активно пресингував суперника й з кожним вдалим моментом проводив точні комбінаційні атаки.

У третьому раунді Павло Іщенко кілька підсів фізично, проте, завойована на початку поєдинку перевага дозволила нашому боксеру втримати переможний результат.

Таким чином, Павло Іщенко завоював титул - чемпіона Європи 2013 і головну золоту нагороду змагань.

На жаль, інші наші боксери не зуміли завоювати чемпіонство.

Микола Буценко у фіналі поступився титулованому ірландцеві, першому номеру посіву у ваговій категорії до 56 кг. Джону Джозефу Нолану і завоював срібло, тоді як інші наші боксери програли в півфіналі і залишилися з бронзою.

Чемпіон світу-2011 Євген Хитров, який постраждав від суддівських рішень на Олімпіаді в Лондоні, знову зіткнувся з проблемою суддівства.

У півфіналі Хитров боксував з ірландцем Джейсоном Куіглі й з перших секунд стартового раунду захопив ініціативу. Однак суддівські записки, оголошені в перерві просто вразили - лише один суддя віддав перемогу українцеві. У наступних раундах Хитрову так і не вдалося переконати рефері в тому, що він сильніший за суперника - незважаючи на досить упевнений стиль боксування.

Також не зумів пробитися у фінал і досвідчений Денис Пояцика, у якого в активі вже є золота та бронзова нагороди ЧЄ. Програвши азербайджанцеві Маммадову, причому теж досить спірним рішенням, він завоював ще одну бронзу.

А ось у Шелестюка Богдана, на жаль, зовсім не вийшло нав'язати боротьбу росіянину Олександру Беспутіну.

Втім, і без цього п'ять медалей чемпіонату Європи - відмінний результат для збірної України, яка суттєво оновилася після тріумфальної Олімпіади 2012.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Бокс. Українець Іщенко - чемпіон Європи, Хитрова судді не пустили до фіналу

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: боксЕвгений ХитровПавел ИщенкоДенис ПояцикаНиколай БуценкоБогдан Шелестюк