Два українські боксери пробилися в 1/4 фіналу чемпіонату світу

22 жовтня 2013, 15:05
0
76
Єгор Плевако став другим чвертьфіналістом від України на ЧС з боксу

Другий день поєдинків 1/8 фіналу чемпіонату світу з боксу подарував лише одну перемогу українських боксерів.

Не дуже вдало для українських боксерів складається чемпіонат світу з боксу, який проходить у ці дні в Астані.

Після першого місця в неофіційному заліку на минулому чемпіонаті світу (5 медалей, з яких 4 - золоті), на цьому чемпіонаті світу в чвертьфіналі ми побачимо лише двох українських боксерів.

У понеділок в число чвертьфіналістів пробився Микола Буценко, до якого у вівторок могли приєднатися ще троє українських боксерів.

На жаль, у чвертьфінал сьогодні зумів пробитися лише суперважковаговик Єгор Плевако, який у поєдинку 1/8 фіналу переміг одноголосним рішенням суддів представника Алжиру Хамзу Бегуерні.

А от Олександр Ганзуля (вагова категорія до 81 кг) та Дмитро Черняк (вагова категорія до 60 кг) не змогли пробитися до чвертьфіналу.

У поєдинку 1/8 фіналу Дмитро Черняк поступився одноголосним рішенням суддів бразильцеві Робсону Консейсао, а Олександр Ганузя програв кубинцеві Хуліо Перазе також одноголосним рішенням суддів.

ТЕГИ: сборная УкраиныЧемпионат мира по футболу 2010Егор Плевако