Бокс: Українець Митрофанов здобув другу перемогу в проекті APB

0
171
Митрофанов (праворуч) переміг Хосама Абдіна (ліворуч)

Один з найкращих українських боксерів-любителів ще наблизився до олімпійської ліцензії.

21 листопада в Стамбулі один з лідерів українського боксу Дмитро Митрофанов (вагова категорія 75 кг) здобув другу перемогу в боксерському проекті APB.

Читай також: Бокс: Українець Дмитро Митрофанов виграв стартовий бій в APB

За підсумками шести раундів Митрофанов здобув непросту перемогу над представником Єгипту ХосамомАбдином. Перші два раунди були за єгипетським боксером, але Митрофанов зумів переломити хід поєдинку, виграв всі чотири раунди, що залишилися,і за записками всіх трьох суддів переміг 58:56.

Нагадаємо, в першому поєдинку Митрофанов переміг потужного румунського боксера Богдана Юратонні.

У наступному раунді змагань буде визначатися перший претендент на титульний чемпіонський поєдинок змагань AIBA Pro Boxing, переможець якого отримає олімпійську ліцензію в Ріо.