У Києві визначився переможець боксерського турніру Super 8

0
121
Андрій Великовський - переможець турніру Super8

Андрій Великовський переміг у турнірі і отримав професійний контракт.

25 квітня в київському бійцівському клубі FightHouse відбувся дебютний турнір Super 8, організатором якого виступила промоутерська компанія Sparta Boxing Promotions. Турнір був проведений у ваговій категорії до 69 кг.

Переможцем турніру Super 8 став Андрій Великовський (3-0) з Маріуполя, який у фінальному бою розділеним суддівським рішенням (30-27, 29-28, 28-29) здобув перемогу над киянином Кареном Чухаджяном (2-1).

Читай також: В Україні стартує новий боксерський проект з великими амбіціями

В якості нагороди за перемогу Андрію дісталися призові в розмірі 10 000 гривень і промоутерський контракт зі Sparta Boxing Promotions.

Відзначимо, що Великовський на останньому чемпіонаті України посів п'яте місце, програвши у чвертьфіналі майбутньому переможцю Євгену Барабанову.

Повні результати поєдинків турніру:

Чвертьфінали

Євген Пугачов (Бердянськ) - SD 3 (29:28, 29:28, 28:29) - Дмитро Таранов (Лутугино)

Андрій Великовський (Маріуполь) - UD 3 (30:27, 30:27, 30:27) - Артем Кожум'яка (Нова Борова)

Михайло Шібунько (Київ) - UD 3 (29:28, 29:28, 29:28) - Василь Рибалка (Маріуполь)

Карен Чухаджян (Київ) - UD 3 - Владислав Баранов (Переяслав-Хмельницький)

Півфінали

Андрій Великовський (Маріуполь) - UD 3 (30:27, 30:27, 30:27) - Євген Пугачов (Бердянськ)

Карен Чухаджян (Київ) - UD 3 (30:27, 30:27, 30:27) - Михайло Шібунько (Київ)

Фінал

Андрій Великовський (Маріуполь) - UD 3 (30:27, 29:28, 28:29) - Карен Чухаджян (Київ)