Українські боксери залишилися без медалей чемпіонату Європи

0
182
Далі за чемпіонатом Європи наші боксери будуть спостерігати з трибун

Жоден з чотирьох боксерів не зумів пробитися в півфінал чемпіонату Європи.

У болгарському Самокові на чемпіонаті Європи з боксу відбулися чвертьфінальні поєдинки. На жаль, жодному з чотирьох українських боксерів, які виходили на ринг, не вдалося домогтися успіху і продовжити боротьбу за медалі.

Читай також: Чотири українські боксери пробилися в чвертьфінал чемпіонату Європи

Ігор Сопінський (вагова категорія до 52 кг) програв господареві рингу, болгарину Даніелю Асенову з рахунком 0:3 (27:30, 27:30,27:30).

Микола Буценко (до 56 кг) зазнав поразки від британця Кайса Ашфака з рахунком 0:3 (28:29, 27:30, 27:30).

Валерій Харламов не зміг пробитися в півфінал у ваговій категорії до 75 кг. У чвертьфінальному поєдинку він програв росіянину Петру Хамукову - 0:3 (28:29, 28:30, 28:29).

Ігор Шевадзуцький (понад 91 кг) вибув з боротьби за медалі, програвши румунові Міхаю Ністору - 0:3 (27:30, 27:30, 27:30).

Тепер, щоб отримати ліцензії на чемпіонат світу, який відбудеться в Досі 5-18 жовтня, нашим боксерам треба сподіватися, що їхні суперники проб'ються у фінал.

Раніше путівки на світову першість собі гарантували призери перших Європейських ігор - Дмитро Замотаєв (49 кг), Віктор Петров (64 кг), Ярослав Самофалов (69 кг), Олександр Хижняк (81 кг) і Геворг Манукян (91 кг), які не виступають на чемпіонаті Європи.