ЧС з боксу: Українець Замотаєв забезпечив собі медаль

0
142
Дмитро Замотаєв - півфіналіст чемпіонату світу

Дмитро Замотаєв пробився до півфіналу чемпіонату світу з боксу.

Представник України в категорії до 49 кілограм Дмитро Замотаєв вийшов у півфінал чемпіонату світу, перемігши у чвертьфіналі Руфата Гусейнова з Азербайджану роздільним рішенням суддів 2:1 (30:27, 29:28, 28:29).

Гусейнов здавався небезпечним суперником, у першу чергу через те, що в попередньому раунді йому віддали сумнівну перемогу над узбеком Хасанбоєм Дусматовим.

Ось і в бою із Замотаєвим суддівство до останнього викликало сумнів. Перший раунд українець повністю перебоксував суперника, але тільки двоє з трьох суддів віддали йому перевагу.

Наступний раунд був більш рівним, що дозволило вже двом суддям віддати йому перевагу. Перед останнім раундом на картках одного судді була нічия, в одного була перемога Замотаєва 20:18, а у третього, навпаки, перевага Гусейнова 20:18, але вирішальну трихвилинку Дмитро Замотаєв провів дуже впевнено, змусивши всіх трьох суддів віддати йому перемогу в раунді і в бою.

Таким чином, Замотаєв вийшов до півфіналу і, як мінімум, забезпечив собі бронзову медаль, але вихід до фіналу подарує українцеві ліцензію на Олімпійські ігри 2016. У півфіналі Замотаєву буде протистояти кубинець Аргілагос.

Пізніше 10 жовтня свої чвертьфінальні поєдинки проведуть ще двоє українців - Геворг Манукян і Тимур Біляк.