Призер Олімпіади програв бій автомеханіку

iSport.ua,  23 жовтня 2016, 11:52
0
1001
Ентоні Огого в одному зі своїх попереднії боїв

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Ентоні Огого (11-1, 7 КО) вперше пізнав гіркоту поразки на професійному рингу.

Для українських любителів боксу Ентоні Огого асоціюється лише з його пріснопам'ятною перемогою на Олімпіаді в Лондоні над нашим Євгеном Хитровим. Тоді українець розклав свого суперника на запчастини, заодно відправивши його два рази в нокдаун, але суддівський корпус примудрився побачити в тому поєдинку перемогу господаря рингу, після чого британець завоював бронзову нагороду.

Наступного року Огого дебютував у професіоналах і за три з невеликим роки встиг здобути 11 перемог. Імовірно, британець був так задоволений собою, що вже будував плани про підкорення середньої ваги і бій з Геннадієм Головкіним (36-0, 33 КО), але вчора ввечері політ фантазії британця був перерваний його ж співвітчизником.

На вечорі боксу в Бірмінгемі Огого протистояв Крейг Каннінгем (17-1, 4 КО), які у вільний від тренувань час працює автомеханіком. Бій для призера ОІ не пішов з перших хвилин, адже рефері йому двічі відкривав рахунок. У 8-му раунді «третій у рингу» перервав бій, щоб усунути проблему з рукавичкою Огого, в цей же момент кут Ентоні вирішив перервати поєдинок.