Чотири українські боксери забезпечили собі медалі Кубка Странджа

0
178
Ігор Шевадзуцький

У Болгарії на престижному боксерському турнірі визначилися півфіналісти.

У столиці Болгарії пройшли чвертьфінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру класу А - Кубок Странджа-2017, за результатами яких визначилися медалісти нинішнього розіграшу змагань.

Національна збірна України була представлена ​​в семи вагових категоріях і четверо боксерів зуміли здобути перемоги.

Лідер нашої збірної в категорії до 56 кг Микола Буценко впевнено переміг азербайджанця Тайфура Алієва 5:0, Валерій Харламов, який представляє нашу країну в категорії до 75 кг, переміг британця Бена Уайтакера 3:1, а Юрій Шестак (60 кг) і Володимир Скрипка (81 кг) у непростих поєдинках із рахунком 3:2 виграли в азербайджанця Вуса Вердієва і грека Полінікеіса Каламараса відповідно.

Ще троє наших боксерів програли господарям-болгарам, причому наш суперважковаговик Ігор Шевадзуцький хоч і програв Петару Белберову 0:5, але на картках усіх п'яти суддів поступився 28:29. "Близькими" також виявилися поразки Назара Куротчина (49 кг) і Дмитра Лісового (91 кг) від болгара Тінкі Банабакова й Уладзіслава Смяхлікау.

Таким чином, чотири українські боксери вийшли до півфіналу і забезпечили собі медалі турніру. За вихід у фінал вони будуть битися 25 лютого.