Харламов і Шевадзуцький стали чемпіонами України з боксу

0
158
Ігор Шевадзуцький - чемпіон України 2017

У Львові відбувся чемпіонат України з боксу.

У Львові відбувся чемпіонат України з боксу, який зібрав близько 140 учасників. Не взяли участі в змаганнях боксери, які в цьому році виступали на чемпіонаті світу і Європи, а от всі інші приїхали до Львова.

Господарі рингу виграли золоті медалі тільки в двох категоріях - у вазі до 49 кг чемпіоном став львів'янин Назар Куротчин, який переміг Євгена Овсянникова. Ще один боксер зі Львова Андрій Тишковець виграв в 52 кг. Він у фіналі трохи несподівано був сильнішим за Максима Фатича.

Сосновський: Результат виступу України на ЧС з боксу прогнозований

Влад Ветошкин з Хмельницького переміг у вирішальному поєдинку Олега Чулячеєва і став чемпіоном в категорії до 56 кг.

Дмитро Черняк з Донецька завоював золоту медаль в категорії до 60 кг, виявившись сильнішим у фіналі за Мирослава Гончара.

У вирішальному поєдинку турніру в категорії до 64 кг Мгер Оганесян з Хмельницького переміг Ярослава Харциза.

Учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Ярослав Самофалов став чемпіоном України, виграв у фіналі в категорії до 69 кг у Віктора Петрова.

У категорії до 75 кг переміг Валерій Харламов з Одеси. Він у фіналі був кращим від Андрія Терегері.

Ще один учасник Олімпійських ігор в Ріо Денис Солоненко в фіналі в категорії до 81 кг поступився Степану Грекулу з Чернівців.

У важкій вазі до 91 кг Сергій Горський з Харкова в фіналі переміг Дмитра Лісового.

У надважкій вазі Ігор Шевадзуцький з Кривого Рогу переміг господаря рингу львів'янина Андрія Городецького.