Шахтар не зумів впоратися з Фулхемом

25 лютого 2010, 21:50
0
9

У четвер, 25 лютого, відбувся поєдинок у відповідь 1 / 16 Ліги Європи між донецьким Шахтарем і лондонським Фулхемом. Його результат не приніс нічого, крім розчарування. Гірники виявилися слабкішими середняка англійського Чемпіонату.

Ліга Європи. 1 / 16 фіналу. Матч-відповідь

Шахтар (Донецьк, Україна) - Фулхем (Лондон, Англія) - 1:1 (перший матч - 1:2)

Гол: Жадсон (69) - Хангеланд (33)

Попередження: Ілсіньо (90) - Гера (77)

Вилучення: Мерфі (90)

Донецьк. Донбас-Арена. Початок матчу: 20.00

Арбітр: Свейн Моен (Норвегія)

Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Рац, Хюбшман (Кравченко, 46), Фернандіньо, Ілсіньо, Жадсон, Вілліан (та Коста, 53), Луїс Адріано (Гладкий, 76)

Тренер: Мірча Луческу

Фулхем: Шварцер, Бейрд, Келлі, Хангеланд, А. Хьюз, Сайм. Девіс (Ріісе, 89), Ден. Мерфі, Гера, Етуху, Д. Дафф, Замора (Ельма, 72)

Тренер: Рой Ходжсон

Все. Фінальний свисток фіксує сумний результат.

90 +5 хвилина. Можуть пробити - але Жадсон забігає в офсайд.

90 +4 хвилина. Мерфі б'є Срна. ЧЕРВОНА КАРТКА.

90 +3 хвилина. Жадсон в істинно бразильському стилі косить Даффі. Арбітр вгамовував пристрасті.

90 +1 хвилина. Удар Ракицького - і впевнено ловить м'яч Шварцер.

Чотири хвилини додає арбітр.

90-а хвилина. Кучер класно обрізав, Гера вибігає один на один з Пятовим і маже мимо кута воріт.

89-а хвилина. Ріїсе виходить на поле - замість Девіса.

86-а хвилина. Срна класно віддав на Жадсона, той спробував пройти - аж ні, захисники стоять надійно.

84-а хвилина. МОМЕНТ. Після удару гравця Шахтаря м'яч торкнувся руки гравця Фулхема і ускочив на кутовий. Пенальті немає!

82-а хвилина. Після довгого розіграшу Ракицький стріляє - стадіон заревів, але м'яч вдарив всього-лише у сітку воріт.

77-а хвилина. Гера отримує жовту картку за зрив небезпечної атаки Шахтаря.

76-а хвилина. О, Луїс Адріано проявився на полі - і відразу ж помінявся з Гладким. Бразилець наче в підпілля пішов у другому таймі.

72-а хвилина. І заміна у Ходжсона - виходить Ельма замість Замори.

69-а хвилина. ГООООООЛ. 1:1 Жадсон зрівнює рахунок. Дуглас на фланзі пошив у дурні захисника, прорвався і прострілив,  Жадсон зробив рімейк свого гола у фіналі Кубка УЄФА - удар з ходу під воротарем.

68-а хвилина. Ракіцкйі перевіряє пильність Шварцера метрів з 40-ка - воротар відбиває. Ну що, ще П'ятову залишилося пробити по воротах - тільки від нього ми сьогодні не спостерігали пострілів.

62-а хвилина. Ілсіньо сам проходить, добігає до захисника і віддає на Дугласа - прийом, і удар - вище перекладини.

56-а хвилина. Так Коста непогано відкривається, але захисник відбирає м'яч начебто з порушенням правил.

53-я хвилина. Луческу робить другу заміну - замість слабенького сьогодні Вілліана виходить Дуглас та Коста. Дебют бразильця на Донбас-Арені!

52-а хвилина. Знову подача - і на цей раз Адріано пробиває головою прямо в руки Шварцеру.

51-а хвилина. Рац подає в штрафну - високий захисник легко знімає м'яч з висоти.

46-а хвилина. Відновилася у нас гра. Замість Хюбшмана виходить Костя Кравченко.

І свисток відправляє футболістів на перерву. Дякуємо, хлопці. Награли, що вже там говорити

Хвилину додав арбітр.

45-а хвилина. Ілсіньо спробував пройти Хангеланда, але не вдалося. М'яч відскочив до Фернандіньо, простріл - Луїс Адріано пропускав, а захисник виносить - і прямо на Хюбшмана. Розгін на рубль - а удар на п'ять копійок. Ну як же так!

37-а хвилина. Ілсіньо спокійно віддає м'яч Шварцеру. Ну він, звичайно ж, зобразив спробу пробити - але більше це схоже на подарунок.

35-а хвилина. Знову штрафний - цього разу П'ятов виходить і кулаком вибиває м'яч.

33-а хвилина. ГОЛ. 0:1 Фулхем виходить вперед. Дафф навісив зі штрафного, Замора відвернув на себе всю увагу, а Хангеланд легенько підстрибнув і скинув м'яч у кут воріт. Пятов розвів руками.

26-а хвилина. Славно постріляли по воротах Фулхема Шахтар - Вілліан не влучив після розіграшу кутового.

18-а хвилина. Жадсон прострілював з флангу - Хюбшман не зміг добре прикластися до м'яча.

14-а хвилина. Фернандіньо пробиває - Шварцер виставляє ліву руку і красиво парирує - а на добивання першим встиг захисник, який грудьми скинув м'яч назад воротарю.

12-а хвилина. Луіс Адріано приймає м'яч і намагається пробити - круглий скаче поспішаючи до рук Шварцера.

9-а хвилина. Ілсіньо мав шанси в центрі поля розібратися з м'ячем і кинути Срна по флангу - але вважав за краще віддати на Луїса Адріано, а точніше до захисника. "Капітан, капітан, посміхніться ..." Прийде ще ваш час.

5-а хвилина. Плетуть тенета комбінацій на правому фланзі Фулхема наші гравці. Кутовий. Після його подачі Фернандіньо виграє в повітрі, але скидає на порожнє місце.

3-я хвилина. Після удару Вілліана Шварцер красиво рятує - у стрибку перехоплюючи м'яча. А бразилець отримав пошкодження і лежить на газоні.

1-а хвилина. І перший же удар - Луїс Адріано прямо в руки воротарю.