Африка плаче: Уругвай проривається у півфінал

2 липня 2010, 23:15
0
14

У п'ятницю, 2 липня, на стадіоні Соккер Сіті в Йоганнесбурзі відбувся матч 1 / 4 фіналу Чемпіонату Світу між збірними Уругваю і Гани.

Матч відзначився наполегливою боротьбою команд, в якій долю путівки в півфінал вирішила відмінна гра Нестора Муслери під час серії післяматчевих пенальті - воротар Лаціо взяв два удари суперника. Таким чином Уругвай став другим півфіналістом.

Чемпіонат світу - 2010. 1 / 4 фіналу

Уругвай - Гана - 1:1

Гол: Форлан (55) - Мунтарі (45)

Післяматчеві Пенальті: 1:0 Форлан кладе Кінгсона в кут і б'є спокійно в інший; 1:01 Гьян б'є точно в дев’ятку; 2:01 Вікторино сильно б'є під поперечину; 2:02 Аппіа б'є, Муслера торкається м'яча, але не більше того; 3:02 Скотті б'є низом по центру - а Кінгсон стрибнув у кут; 3:02 МЕНС не забиває - Муслера в куті виловив удар; 3:02 МАКСІ ПЕРРЕЙРА б'є над поперечиною; 3:02 МУСЛЕРА БЕРЕ пенальті від АДІЙІ - у кутку ловить м'яч; 4:02 Абреу вражає ворота. УРУГВАЙ У півфіналі!

На 122-й хвилині Асамоа Гьян не забиває пенальті (поперечина)

Попередження: Пейнтсіл (54); Сарпі (77); Менса (93) - Фусіле (20); Ріос (48)

Вилучення: Суарес (120)

Йоганнесбург. Соккер Сіті. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Олегаріо Бенкеренса (Португалія)

АНАЛІТИКА:Уругвай - Гана: Завзятість хоробрих

Уругвай: 1.Муслера - 2.Лугано (19. Скотті, 37), 6.Вікторіно, 4.Фусіле, 7.Кавані (12. Абреу, 76), 9.Суарес 10.Форлан, 15.Перес, 16.Максі Перейра, 17.Ріос, 20. А. Фернандес (14. Лодейро, 46)

Тренер: Оскар Табарес

Гана: 20.Кінгсон - 2.Сарпей, 3.Асамоа Гьян, 4.Пейнтсіл, 5.Менса, 6.Аннан, 7.Інкум (10. Аппіа, 73), 11.Мунтарі (18. Адійя, 87), 15 . Ворсу, 21.Квадво Асамоа, 23.Кевін-Прінс Боатенг

Тренер: Мілована Райевац

Уругвай починає бити першим.

122-а хвилина. Не забиває пенальті Асамоа Гьян. Перекладина виручає Уругвай і дарує нам серію післяматчевих пенальті.

119-а хвилина. Пенальті. І червона картка для Суареса. Вибивав руками м’яч після удару Адійя по порожнім воротам.

117-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Вкидання ауту, Фусіле ненавмисно продовжив, і Боатенг з п'яти метрів маже повз ворота.

116-та хвилина. Гьян бореться зі Скотті, той перекидає через свого ж воротаря - але Максі Перрейра на дальній штанзі виносить м'яч.

115-а хвилина. Форлан приймає м'яч і б'є - повз ближньої дев'ятки.

111-а хвилина. Гьян різко б'є по воротах - вище.

Закінчується третій тайм - команди міняються воротами.

104-а хвилина. Суарес класно розрізав захист, але Лодейро при передачі потрапив прямо в суперника.

100-а хвилина. Сарпі зупиняв Суареса і ледь не травмувався.

99-а хвилина. Суарес подає в штрафну, а Лодейро порушує правила на другому поверсі.

96-а хвилина. Гьян вирвав м'яч у Рейеса і звалився в боротьбі зі Скотті. Лежить нападаючий.

93-а хвилина. Менса отримує жовту картку за розмови з арбітром - не сподобалося йому, що поставили в незручну позу в чужій штрафній.

91-а хвилина. Розпочався у нас третій тайм.

Свисток арбітра - нічия після двох таймів і на нас чекає продовження!

90 +1 хвилина. Небезпечна атака Гани - але Боатенг віддає пас зовсім не на своїх.

87-а хвилина. Мунтарі йде з поля - замість нього Адійя.

81-а хвилина. Муслера грає після подачі кутового у голову супернику, швидка контратака - і Перес ухвалює неправильне рішення, пробиваючи вище воріт.

78-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО. Упускають після подачі Суареса, удар головою в ближній кут – Кінгсон на висоті.

77-а хвилина. Сарпі отримує жовту картку.

76-а хвилина. Заміна у Ургувая - замість Кавані виходить Себастьян Абреу.

73-я хвилина. Стівен Аппіа замінює Інкума.

71-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Аяксовская парочка розіграла комбінацію, Лодейро вивів Суарсеса один на один - і Кінгсон рятує від вірного голу!

69-а хвилина. Гьян стріляє з небезпечного штрафного - вище воріт.

63-я хвилина. Форлан прострілює, Кінгсон дивиться на м'яч як дитина на повітряну кульку, а Суарес на дальній штанзі просто розстрілює сітку воріт.

60-а хвилина. Перес кладе суперника на газон і отримує жовту картку.

59-а хвилина. Гьян приймає м'яч і б'є з-під захисника - воротар дотягується долонею.

55-а хвилина. ГОООООООООЛ 1:01 Форлан зрівнює рахунок. Прекрасного удару завдав уругваєць зі штрафного, Кінгсон смикнувся вперед, а м'яч полетів йому за вуха.

54-а хвилина. Пейнтсіл грубо підтинає Фусіле і отримує жовту картку.

54-а хвилина. Ось це атака - 4 гравці Гани виходили на 2-х захисників, але Боатенг віддав зовсім поганий пас.

53-я хвилина. Хороший пас на Кавані, але Ворса в найчистішому підкаті вибиває м'яч на кутовий.

48-а хвилина. Хитрий Боатенг заробив жовту картку для Ріоса.

46-а хвилина. Другий тайм стартував. У Уругваю заміна - замість Фернандеса виходить Ніколас Лодейро.

Арбітр відправляє команди на перерву.

45 +2 хвилина. ГООООООООЛ 0:1 Мунтарі забиває. Отримавши м'яч він близько до центру, розвернувся і метрів з 35-ти як жахне.

45-а хвилина. Подача з флангу, Скотті не дотягується - а Боатенг класно ножицями пробиває, але повз ворота.

43-я хвилина. Фусіле стрибав за м'ячем, Інкум його підсів - і дуже невдало впав гравець Уругваю, довго він лежав на газоні - але потім швидко оговтався.

38-а хвилина. Класний діагональний пас - і Мунтарі пробиває повз дальній кут.

37-а хвилина. Перша втрата для Уругваю - замість капітана Дієго Лугано, що отримав пошкодження, виходить Андрес Скотті.

36-а хвилина. Форлан даремно залазить у офсайд.

34-а хвилина. Боатенг у дотик видає пас на Гьян, і тільки швидкий вихід Муслери оберігає від неприємностей Уругвай.

31-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Швидка контра Гани, Боатенг віддавав на Гьян, той у дотик маже повз штангу!

26-а хвилина. Кінгсон Рятуй! Фусіле кинув аут, Суарес виграв силову боротьбу і пробиває - Кінгсон витягує м'яч з-під поперечини.

24-а хвилина. Груба помилка захисника, Кавані відразу ж кинув мяч на Форлана, той намагався віддати назад - Менса відбив м'яч. Ну а потім той же Форлан завдав неточного удару по воротах.

20-а хвилина. Фусіле отримує жовту картку - і пропустить наступний матч.

18-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Форлан подає кутовий - м'яч від Кавані потрапляє в захисника і летить у Кінгсона - зреагував воротар.

14-а хвилина. Кінгсон невдало виходив на м'яч - арбітр свиснув порушення з боку Суареса.

11-а хвилина. Суарес протягнув м'яч і вдарив по воротах - Кінгсон перекриває площу.

8-а хвилина. Далекий удар вдався ганцям - вдався це занадто оптимістично звучить.

5-а хвилина. Форлан подає, м'яч летить низом на ближню штангу - захисник виносить.

2-а хвилина. Перший удар - по ногах Суареса. Сьогодні, таке відчуття, таких ударів буде побільше, ніж по воротам.