Пляжний футбол. Українці обіграли віце-чемпіонів світу

13 липня 2010, 10:23
0
3
Українці обіграли складного суперника

Збірна України з пляжного футболу в напруженому поєдинку обіграла команду Швейцарії у кваліфікації до Чемпіонату світу-2011 з рахунком 6:5.

Для того щоб зберегти шанси на потрапляння у фінальну стадію ЧС, українцям необхідно було обігравати чинних віце-чемпіонів світу.

Українці добре почали матч і на початку другого періоду рахунок був 4:1 на користь жовто-синіх. Однак швейцарцям вдалося зрівняти рахунок.

Перемогу українці оформили тільки в кінці третього періоду завдяки голам Євдокимова та Корнійчука, на які швейцарці змогли відповісти тільки одним м'ячем.

Швейцарія - Україна - 5:6

Голи: Станкович (2), Леу, Скірінці, Родрігес - Ігор Борсук (2), Зборовський, Бутко, Корнійчук, Євдокимов

Сьогодні українців очікує поєдинок з білорусами.

За матеріалами: Sport.ua