Пляжний футбол: Україна обіграла Румунію і потрапила на Чемпіонат світу

16 липня 2010, 17:26
0
40
Україна виборола перемогу у Румунії

Сьогодні, 16 липня, збірна України з пляжного футболу у чвертьфіналі відбіркового раунду Чемпіонату світу-2011 здобула перемогу над збірною Румунії.

Таким чином, українці завоювали путівку на фінальний турнір світової першості. Нагадаємо, що всі чотири півфіналісти кваліфікації потрапляють на Кубок світу 2011 року в Італії.

Чемпіонат світу з пляжного футболу. Кваліфікація

Європейська зона. 1 / 4 фіналу

Україна - Румунія - 6:3

Голи: Назаренко (8, 32), Зборовський (11), Корнійчук (16), Андрій Борсук (18), Ігор Борсук (32) - Макі (1, 12), Раї (7)

Матч розпочався невдало для української збірної - вже на першій хвилині, після удару Макі з кутового, м'яч опинився в сітці. На сьомій хвилині зустрічі румунський футболіст Раї змістився від правої бровки, пішов від Євгена Рака і вільно пробив у ближній кут - 0:2.

Українці зуміли швидко скоротити розрив у рахунку - Назаренко змістився в центр, відправив м'яч у сітку - 1:2. Але румунські футболісти знову змогли повести з перевагою в два м'ячі - Макі, ударом через себе, втретє змусив капітулювати Сидоренка. Незабаром після удару через себе Олега Зборовського, збірна України скоротила відставання - 2:3.

На початку другої половини зустрічі Корнійчук засмутив румунського голкіпера - удар з лівої бровки, рикошет об груди захисника, і рахунок став 3:3. Вперше в матчі збірну України вперед вивів Андрій Борсук, перехопивши м'яч і вдаривши по воротах низом по центру. М'яч зрикошетив від піску і голкіпера зловили на протиході - 4:3.

Український воротар Сидоренко, тим часом, встиг відловити три непоганих удари (два потужних по центру і один, з рикошетом, у ближній кут), але, в цілому, гра вже проходила під диктовку збірної України.

У третьому таймі українці відатакувавши, пішли в оборону, але лише на 30-й хвилині, у збірної Румунії щось вийшло: після зіткнення Сидоренка з румунським гравцем, м'яч відскочив у ворота, але українців виручив Рак. Тут же Назаренко помчав уперед і приніс українській збірній перевагу в два голи - 5:3. Після цього Ігор Борсук ще реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок у матчі - 6:3.

Нагадаємо, що в попередньому раунді плей-офф збірна України розгромила голландців із рахунком 6:0.

За матеріалами: UA-Футбол