Фотогалерея: Карпати - Рейк'явік. Гостинність по-львівськи

0
15
Фотогалерея: Карпати - Рейк явік. Гостинність по-львівськи
Карпати продовжують підкорювати Європу

У четвер, 22 липня, у Львові відбувся поєдинок у відповідь другого відбірного раунду Ліги Європи, у якому місцеві Карпати приймали ісландський Рейк'явік.

Перемогу святкували господарі з рахунком 3:2. Зазначимо, що у ході матчу львів'яни вели 2:0, але дозволили гостям зрівняти рахунок і ледь не втратили перемогу.

Карпати відкрили рахунок вже на другій хвилині: Зеньов, обігравши суперника, увійшов до штрафного і пробив над воротарем.

Федецький ударом головою подвоїв перевагу львів'ян.

Гості активізувалися у другій половині гри і за 3 хвилини зуміли відквитати два голи: обидва м'ячі на рахунку Фінгбогассона, який вийшов на заміну ще в першому таймі.

Однак рівновага протрималася недовго. Через п'ять хвилин Борис Баранець дальнім ударом встановлює остаточний рахунок у матчі.

Загальний рахунок у протистоянні команд - 6:2 на користь Карпат. У наступному раунді львів'яни зіграють з грузинським Зестафоні.