Фотогалерея: Продовження традиції. Металіст вдома поступається Динамо

26 липня 2010, 09:14
0
6
Динамо мінімально обіграло Металіст

У п'ятницю, 23 липня, в рамках третього туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо на виїзді переграло харківський Металіст - 2:1.

Рахунок у матчі в першому таймі відкрили господарі - після виходу сам на сам забив Фініньйо.

У другому таймі своє слово взяли динамівці. Спочатку вони заробили пенальті - після удару Бертольйо Жданков не зовсім вдало відбив м'яч перед собою, на добивання кинувся Зозуля та, прокинувши сферу вперед, зіткнувся з голкіпером і впав на газон. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Шевченко.

У другому голі киян взяв участь Папа Гуйє, виклавши м'яч Гармашу, який вийшов один на один з голкіпером і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Зазначимо, що в чемпіонатах України харків'яни вже 18 років не можуть вдома переграти Динамо. Остання домашня перемога датується червнем 1992-го.