Ліга Чемпіонів: Динамо легко громить Гент

27 липня 2010, 20:55
0
6

У вівторок, 27 липня, стартував євросезон для київського Динамо. Українці в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів приймали бельгійський Гент.Результат забезпечили сплав українського досвіду і молодості - забивали ветеран Андрій Шевченко та молоді Ярмоленко із Зозулею.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч

Динамо (Київ, Україна) - Гент (Бельгія) - 3:0

Гол: Ярмоленко (19); Шевченко (80); Зозуля (90)

Попередження: Бетао (58) - де Смет (60), Дуарте (89)

Київ. Динамо ім. Лобановського. Початок матчу: 20.00

Арбітр: Вільям Коллі (Шотландія)

Динамо: Бойко, Данило, Бетао, Михалик, Маграо, Вукоєвич, Єременко (Зозуля, 76), Гармаш, Шевченко (к), Ярмоленко, Мілевський (Бертола, 50, Алмейда, 90)

Тренер: Валерій Газзаєв

Гент: Йоргачевіч, Майра (Смолдерс, 73), Дуарте, Ханствейт, Гронде, Лейе (Арбайтман, 59), ВІЛС, Тайс (к), Лепуан, де Смет (Кулібаєв, 83), Ель Ганассі

Тренер: Френкі Дюрі

Матч завершено.

90 +2 хвилина. ГООООООООЛ. 3:0 Зозуля забиває. Шева класно віддає пас, Зозуля вибігає один на один і пробиває повз кіпера у дальній кут!

90-а хвилина. Газзаєв змінює Бертола і випускає Леандро Алмейду. Недовго побігав аргентинський плеймейкер.

89-а хвилина. Дуарте робить підсічку Шеві і отримує жовту картку.

83-я хвилина. А ось і третя заміна у Гента - виходить кращий бомбардир минулого сезону Кулібаєв замість де Смета.

80-а хвилина. ГООООООООЛ. 2:0 Шевченко забиває. Андрій віддав пас на Гармаша, а той у стилі Іньєсти повернув м'яч Шеві на хід - вихід на воротаря і точний удар повз!

76-а хвилина. Заміна у Динамо - замість Романа Єрьоменка виходить Роман Зозуля. Додає агресії в атаці тренер киян.

73-я хвилина. Заміна у Гента - замість Майра виходить Смолдерс.

70-а хвилина. Шевченко намагається вдарити через себе - невдало.

59-а хвилина. Перша заміна у Гента - виходить Арбайтман замість Лейе.

58-а хвилина. Бетао отримує жовту картку.

55-а хвилина. Подача Ярмоленко - і Шева з метра маже мимо воріт!

50-а хвилина. Перша заміна від Газзаєва - замість Мілевського на поле виходить Бертола.

49-а хвилина. Ярмоленко пройшов по флангу, прострілив - і Шева не зміг замкнути з трьох метрів. Захисник вибив на кутовий.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

Перший тайм завершено.

42-а хвилина. Незграбно зіграли захисники Динамо, Ель Ганассі міг вибігти на побачення з Бойком, але Денис виявився першим на м'ячі.

28-а хвилина. Подача з кутового, Данило б'є головою - прямо в руки воротарю!

23-я хвилина. ГОЛ. Порівнюють рахунок гравців Гента, але арбітр фіксує порушення правил на дальній штанзі. А Бойко якось незрозуміло рвонув на вихід, але потім затримався.

19-а хвилина. ГОООООЛ. 1:0 Ярмоленко відкриває рахунок. Гармаш пішов у боротьбу з воротарем, той помиляється, Ярмоленко підхопив м'яч, пішов від захисника і красиво пробив повз ще одного оборонця по порожніх воротах!

14-а хвилина. Подача з флангу, Шева приймає м'яч на груди і б'є над перекладиною!

10-а хвилина. Тайс ледь точно не віддав на партнера - але не майстер він екстра класу, не вдалося загострити.

2-а хвилина. Тайс зі штрафного б'є прямо в Єрьоменко - довго думали, як розіграти стандарт, а Роман браво вискочив і відвів загрозу від воріт Бойко.