Україна перемагає Чилі

7 вересня 2010, 21:50
0
11

У вівторок, 7 вересня, в Києві відбувся черговий товариський матч збірної України в рамках підготовки до Євро-2012.

Команда Юрія Калитвинцева при непоганій грі переграла збірну Чилі. У складі українців відзначилися Ракицький та Алієв, на що чилійці відповіли точним ударом Ісли.

Товариський матч

Україна - Чилі - 2:1

Голи: Ракицький (36); Алієв (65) - Ісла (87)

Попередження: Девіч (26); Ракицький (83)

Київ. Стадіон Динамо ім Валерія Лобановського. Початок матчу: 21:00

АНАЛІТИКА: Україна - Чилі. Продовження експерименту

Україна: Дикань - Мандзюк, Михалик, Ракицький, Романчук (Польовий, 75) - Тимощук, Худоб'як (Алієв, 53), Коноплянка (Кожанов, 71), Гусєв - Девіч (Селезньов, 81), Шевченко (Краснопьоров, 71)

Тренер: Юрій Калитвинцев

Чилі: Марин - Ісла, Гонсалес, Естрада (Арангіс, 72), Тельо (Мена, 46), Мільяр, Лабрін, Моралес, Менесес (Фуенсаліда, 57), Мансілья, Ернандес

Тренер: Марсело Бьельса

Матч завершено. Збірна України здобуває першу перемогу під керівництвом Юрія Калитвинцева.

90 1-я хвилина. ДИКАНЬ виручає збірну України, парируючи черговий підступний удар Ісли!

90-а хвилина. Марін відбив складний удар Селезньова з-за штрафної. Алієв намагався з кутового закрутити м'яч у ворота, але голкіпер знову на висоті!

87-а хвилина. ГОООЛ!! Ісла робить подарунок чилійським шахтарям, пробивши Диканя з штрафної лінії. Відзначимо пас, який розкрив нашу оборону.

83-я хвилина. Селезньов намагався втекти від захисника на побачення з Маріном - швидкості не вистачило.

81-а хвилина. Селезньов змінює втомленого Девіча.

80-а хвилина. Мільяр бив з 27 метрів - поруч зі штангою.

75-а хвилина. Польовий вийшов на поле замість Романчука.

71-а хвилина. Подвійна заміна в складі України: Кожанов змінив Коноплянку, а Краснопьоров - так і не забив Шевченко

69-а хвилина. Коноплянка зробив все, для того щоб забив Шевченко, але Андрій промазав з вигідної позиції.

68-а хвилина. Ракицький бив у ближній кут метрів з 10 - воротар відбиває!

65-а хвилина. ГГГГГГГООООООЛЛЛЛ !!!!!! АЛІІІЕЕЕВВВ!! Феноменальний удар вийшов у Олександра з 25-ти метрів - точно в дев'ятку !!!!! 2:00!

59-а хвилина. Знову Ісла б `є з лівого кута штрафний - вище воріт. Тим не менше третій удар з однієї і тієї ж точки. Привіт Романчуку.

58-а хвилина. Моралес небезпечно пробив головою після подачі кутового!

56-а хвилина. Чилійці сміливо йдуть вперед, і часом створюють чимало проблем нашим захисникам.

53-я хвилина. Тут же Худоб'як змінює Алієв.

52-а хвилина. Худоб'як вистрілив з-за штрафної - поруч зі штангою! Дуже небезпечно!

50-а хвилина. Моралесу дали пробити без перешкод метрів з 25-ти - Дикань переводить м'яч на кутовий!

46-а хвилина. Дикань бере удар Ісли з-за штрафної. Секундою раніше Михалик ледь не привіз гол у свої ворота.

Другий тайм розпочався.

Перерва

44-а хвилина. Чилійці подавали штрафний з лівого флангу, але знову Ракицький виграє повітря.

43-я хвилина. Гусєв отримав пас від Шевченка в штрафному, пішов від захисника, але пробив над поперечиною!

36-а хвилина. ГГГГГООООООЛЛЛЛ!! Ракицький! Шевченко розіграв штрафний метрах в 20-ти від воріт, а Ярослав завдав гарматний удар - м'яч прошив стінку і руки голкіпера і опинився в сітці! 1:00!

33-я хвилина. Девіч розігнав контратаку, віддав пас на Шевченка, але форвард не зумів пробити з ходу, а потім вже захисник завадив завдати удару капітану.

32-а хвилина. Ракицький перервав небезпечний простріл на Мансілью. З кутовим наші впоралися без проблем.

26-а хвилина. Девіч попереджений.

23-я хвилина. Девіч виводив Шевченка один на один з голкіпером, але м'яч не влучив у ворота після удару-підсічки форварда.

22-а хвилина. Знову Шева бив з-за штрафної - поруч зі штангою.

19-а хвилина. У атаці Шевченко майже вийшов один на один з голкіпером, але пробив надто невдало.

18-а хвилина. Чилі захопило ініціативу. Ісла потужно пробив з лінії штрафної - Дикань парирував удар. Відразу два чилійці могли добивати м'яч у сітку воріт, але опинилися в офсайді.

11-а хвилина. Коноплянка пробив з штрафного кута - над дев'яткою!

8-а хвилина. Без моментів проходить у нас гра. У центрі поля.

Третя хвилина. Перший кутовий у матчі заробив Шевченко. Він же його і подав, але точно у захисника.