Андрій Шевченко: Ми всі за головного тренера

0
10
Шевченко повернувся

Відразу по закінченню поєдинку з луганською Зорею капітан київського Динамо Андрій Шевченко дав флеш-коментар Першому національному.

Андрій Шевченко заявив, що гравці підтримують Валерія Газзаєва, який після матчу з БАТЕ готовий був залишити свою посаду: "Ми всі за головного тренера. Він робить свою роботу. Можливо, у нас щось не виходить, не завжди реалізовувати свої моменти, але Спасибі уболівальникам за підтримку - вона нам дуже потрібна. Це була важка гра і важка перемога - ми дуже раді ".

Капітан київського клубу визнав, що у Динамо є проблеми, закликавши уболівальників підтримати команду у важкий час: "Більше вірте в команду, більше вірте в нас". Також гравець заявив, що його проблеми зі здоров'ям вже позаду і він готовий грати.

Нагадаємо, що Андрій Шевченко череза проблеми зі здоров'ям був змушений пропустити матч Ліги Європи проти БАТЕ (2:2), а в Луганську вийшов на поле в пожежному порядку лише в дебюті другого тайму, оскільки в перші 45 хвилин гри кияни виглядали відверто слабо і, якщо б не миролюбність гравців Зорі, цілком могли б програвати з різницею у два голи.

На 64-й хвилині капітан киян замкнув головою подачу Бадра Ель-Каддурі, зрівнявши рахунок в поєдинку. Також Шевченко мав кілька моментів, щоб забити ще, проте роль рятівника взяв на себе Огнен Вукоєвич, який забив під кінець доданого часу.2:1 - Динамо насилу перемагає Зарю.