УПЛ: Оболонь мирно розійшлась із Севастополем

16 жовтня 2010, 15:51
0
9
Оболонь закликає всі сили до перемоги

У суботу, 16 жовтня, відбуваються матчі другого ігрового дня 13-го туру української Прем'єр-ліги. У Києві Оболонь не змогла втримати перемогу у матчі з Севастополем.

Українська Прем'єр-ліга. 13-й тур

Оболонь (Київ) - Севастополь - 2:2

Гол: Мандзюк (37); Худзік (45) - Агахова (4); Пластун (82-автогол)

Попередження: Агахова (51), Ференчак (52)

Видалення: Ференчак (78)

Київ. Оболонь. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Оболонь: Рибка, Сапай, Лозинський, Пластун, Кутас, Худзік, Мазуренко (Панас, 7), Лупашко, Котенко, Кучеренко, Мандзюк

Севастополь: Сокоренко, Бредун, Шандрук, Левандовські, Болохан, Ференчак, Дуляй (Шевелюхін, 55), Зборовський, Салхи (Култишев, 34), нено (Поліщук, 90), Агахова

82-а хвилина. ГОЛ. 2:2. Після передачі від Левандовські Пластун красиво перекинув свого ж воротаря.

78-а хвилина. Ференчак отримує за удар після свистка другу жовту картку - ВИДАЛЕННЯ!

45-а хвилина. ГОЛ. 2:1 Після навісу захисники скинули м'яч під удар Худзіку, і той скористався подарунком.

37-а хвилина. ГОЛ. 1:1 Кучеренко подає зі штрафного, і Мандзюк головою переправляє м’яч у ворота.

4-а хвилина. ГОЛ. 0:1 Це сталося Джуліус Агахова забиває гол! Нено катнув м'яч у розріз, Джуліас вискочив на Рибку, обіграв воротаря і катнув м'яч у ворота.