УПЛ: Дніпро - Арсенал. Перша жертва Рамоса

23 жовтня 2010, 16:55
0
4
Арсенал приймає Дніпро

У суботу, 23 жовтня, відбувся матч 14-го туру української Прем'єр-ліги між київським Арсеналом і дніпропетровським Дніпром. Євген Селезньов зробив дубль і приніс своїй нинішній команді результат, а Хуанде Рамос здобув першу перемогу.

Українська Прем'єр-ліга. 14-й тур

Арсенал - Дніпро - 1:2

Гол:
Богданов (20) - Селезньов (52, 78)

Попередження: Грицай (49) - Русол (86), Ротань (88)

Київ. НТК ім. Баннікова. Початок матчу: 16.00

Арбітр: Андрій Шандор (Львів)

Арсенал: Рева, Єщенко, Шершун, Матюхін, Симоненко, Грицай, Гусєв (Бартуловіч, 76), Богданов, Закарлюка, Шацьких (Міколюнас, 63), Мазілу (Самодін, 60)

Дніпро: Лаштувка, Денисов, Русол, Чеберячко, Мандзюк, Голек (Федорчук, 46), Ротань, Назаренко, Коноплянка (Феррейра, 81), Гоменюк (Гладкий, 45), Селезньов

78-а хвилина. ГОЛ. 1:2 Коноплянка б'є в штангу, м'яч від голови Реви котиться по лінії воріт, і Селезньов заносить його в сітку.

52-а хвилина. ГОЛ. 1:1 Шершун кинув аут, Гладкий виграв другий поверх, а Селезньов заносить м'яч у ворота головою з воротарської лінії.

20-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Шацьких накотив м'яч зі штрафного з кута, а увірвався Богданов точно пробив по воротах.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаАрсенал КиевДнепр (Днепропетровск)