7 листопада 2010, 17:47
0
6
Динамо грає з Оболонню

У неділю, 7 листопада, відбувся матч 16-го ранку української Прем'єр-ліги між київськими "Динамо" і Оболонню. У київському дербі більш мотивованими виявилися гравці номінальних гостей, несподівано перегравши Динамо.

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур

Динамо - Оболонь - 0:2

Гол: Худзік (7); Сибіряков (63)

Попередження:
Вукоєвич (52), Мілевський (72) - Пластун (38), Лупашко (72)

Київ. Динамо ім. В.В, Лобановського. Початок матчу: 16.00

Арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)

Динамо: Коваль, Бетао, Хачеріді, Алмейда, Ель Каддурі, Вукоєвич, Юссуф, Нінкович (Ярмоленко, 46), Єрьоменко, Гусєв (Данило Сілва, 65), Шевченко (Мілевський, 58)

Оболонь: Рибка, Сибіряков, Лозинський, Пластун, Кутас, Худзік, Лупашко, Кучеренко, Котенко, Панас, Мандзюк

63-а хвилина. ГОЛ. 0:2 Після подачі з кутового м'яч після удару Кутас потрапив до Сибірякова, і той переграв Коваля!

16-а хвилина. Нінкович б'є - Рибка відбиває прямо перед собою, а Гусєв не зміг додати, бо був у офсайді

7-а хвилина. ГОЛ. 0:1 Оце так-так! Худзік сильно пробиває у Коваля, а Максим пропускає м'яч за лінію воріт.

5-а хвилина. Каддурі прострілює, а Шевченко б'є мимо воріт.