7 листопада 2010, 19:51
0
7
Ліверпуля чекає важка гра

У неділю, 7 листопада, відбувся центральний матч 11-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Ліверпулем" і Челсі. Два точних удари Торреса вирішили результат поєдинку на користь господарів.

Прем'єр-ліга. 11-й тур

Ліверпуль - Челсі - 2:0

Гол: Торрес (11, 44)

Попередження:
Жирков (20), Алекс (90)

Ліверпуль. Енфілд Роуд. Початок матчу: 18.00

Ліверпуль: Рейна, Келлі, Шкртел, Каррагер, Конческі, Лукас, Кейт (Шелві, 84), Мейрелеш (Спірінг, 90), Джеррард, М. Родрігес, Торрес (Н'Гог, 87)

Челсі: Чех, Іванович (Босінгва, 70), Алекс, Террі, Е. Коул, Рамірес, Обі Мікель, Жирков (Старрідж, 75), Калу (Дрогба, 46), Анелька, Малуда

90 3 хвилина. Максі Родрігес падає у штрафному - красиво летів, враховуючи що Чех його навіть не торкнувся.

86-а хвилина. Перекладина! Анелька б'є, м'яч проходить під Рейною і від нього б'є в каркас воріт.

78-а хвилина. Коул дуже сильно хотів пенальті, і мав на те підстави - але арбітр не поставив 11-метровий.

66-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Дрогба прострілював, і Рейна відбиває удар Малуда з воротарської лінії!

44-а хвилина. ГОЛ. 2:0 Торрес знову забиває. Після швидкої контратаки Торрес увійшов у штрафну, обіграв Івановича й неухильно пробив у дальній кут!

28-а хвилина. М'яч потрапляє в руку Жіроква прямо в штрафній Челсі, але арбітр промовчав - а удар Торреса ловить Чех.

Тринадцятий хвилина. Калу пробиває після подачі Коулу - прямо в руки Рейну.

11-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Торрес забиває! Кейт класно врізає подачу в штрафну, і Торрес відривається від захисників.