13 листопада 2010, 16:01
0
8
Іллічівець приймає Ворсклу

Сьогодні, 13 листопада, відбувався матч 17-го туру української Прем'єр-ліги між маріупольським Іллічівцем і полтавською Ворсклою.

Українська Прем'єр-ліга. 17-й тур

Іллічівець - Ворскла - 2:6

Гол: Антонов (53); Кравченко (72) - Сачко (19, 60, 64); Маркоскі (43); Єсін (69); Селін (89)

Попередження:
Пуканич (13), Яворський (67), Козоріз (79), Савін (87) - Маркоскі (36), Кулаков (57), Красноперов (65)

Маріуполь. Іллічівець. Початок матчу: 14.00

Арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

Іллічівець: Романенко, Савін, Чучман, Путівцев, Яценко, Яворський (Кравченко, 71), Тищенко, Пуканич, Ярошенко (Козоріз, 68), Кривошеєнко, Мельник (Антонов, 39)

Ворскла: Долганський, Селін, Медведєв (Ткачук, 90), Пєсков, Даллку, Краснопьоров, Єсін, Маркоскі, Кулаков (Янузі, 88), Безус (Громов, 74), Сачко

89-а хвилина. ГОЛ. 2:6 Красиво забиває Селін. Під час розіграшу кутового Даллку красиво вирізав на дальню штангу, а Селін, який підключився до гри, без опору розстрілює воротаря.

72-а хвилина. ГОЛ. 2:5 Кравченко відкриває рахунок своїм голам за Іллічівець - після подачі з кутового він переправляє м'яч головою.

69-а хвилина. ГОЛ. 1:5 Маркоскі віддає пас, Безус пропускає, а Єсін спокійно б'є у кут повз воротаря.

64-а хвилина. ГОЛ. 1:4 Знову Сачко забиває! І знову після кутового - м'яч відскочив до Василя, і помилуйтеся - хет-трик.

60-а хвилина. ГОЛ. 1:3 Після подачі Сачко спокійно і впевнено забиває головою.

53-тя хвилина. ГОЛ. 1:2 Кривошеєнко добре подав, а Антонов кивком голови пробиває Долганського. Це його 6-й гол у чемпіонаті.

43-тя хвилина. ГОЛ. 0:2 Краснопьоров віддав просто шикарний пас, і Маркоскі головою перекинув Романенко.

38-а хвилина. Ярошенко зі штрафного перекинув стінку, але потрапив у перекладину.

19-а хвилина. ГОЛ. 0:1 Сачко відкриває рахунок. Кулаков видав класний прохід по флангу і простріл, ну а для Василя справа техніки - реалізація таких моментів.