УПЛ: Дніпро перемагає, але не громить Іллічівець

21 листопада 2010, 21:05
0
12
Потужний Дніпро проти слабкого Іллічівця

У неділю, 21 листопада, відбувся матч 18-го туру української Прем'єр-ліги між дніпропетровським Дніпром і маріупольським Іллічівцем. Господарі забезпечили собі комфортну перевагу ще в першому таймі, але не стали громити гостей.

Українська Прем'єр-ліга. 18-й тур

Дніпро - Іллічівець - 2:0

Гол:
Селезньов (34, 45)

Попередження: Чеберячко (59), Льопа (90) - Западня (48), Яценко (85)

Дніпропетровськ. Дніпро-Арена. Початок матчу: 19.00

Арбітр: Юрій Вакс (Сімферополь)

Дніпро: Лаштувка - Мандзюк, Чеберячко, Русол, Денисов, Кравченко (Калиниченко, 64), Назаренко, Ротань, Шахов, Назаренко (Федорчук, 82), Коноплянка (Льопа, 77), Селезньов

"Іллічівець": Романенко - Яворський, Яценко, Путівцев, Мельник, Пуканич, Кривошеєнко, Тищенко, Западня, Козоріз (Насібулін, 70), Антонов (Габедава, 81)

76-а хвилина. Денисов здорово підключився до гри, перекинув воротаря - але Селезньову не дали вдарити по порожніх воротах.

45-а хвилина. ГОЛ. 2:0 Селезньов робить дубль. Подача з кутового, Мандзюк продовжив, а Селезньов заходить з м'ячем у ворота.

34-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Селезньов відкриває рахунок. Після прострілу Мандзюка м'яч пролетів через всю штрафну, поки на дальній штанзі його не знайшов Женя.

19-а хвилина. Простріл, Лаштувка відбиває м'яч, а Путівцев прощає Дніпро - не зміг влучно вдарити з п'яти метрів.

15-а хвилина. М'яч відскакує до Коноплянці, той б'є - прямо в руки голкіперу.

9-а хвилина. Перекладина. Після стандарту і легкої паніки в штрафній Дніпра Кривошеєнко вдаряє в каркас воріт.

2-а хвилина. Денисов проривається по флангу, віддає на Коноплянку, навіс - захисник виносить м'яч.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаИльичевецДнепр (Днепропетровск)