22 листопада 2010, 12:04
0
10

Форвард міланського футбольного клубу Інтер Самуель Ето'О уникнув покарання за удар головою в груди захиснику Боштьяну Цесару, який виступає за клуб К'єво, повідомляє Associated Press.

Удари, подібні до цього, стали називати "ударами Зідана" після фінального матчу Чемпіонату світу 2006 року, в ході якого Зінедін Зідан ударив головою Марко Матерацці.

Матч К'єво - Інтер відбувся 21 листопада. Інцидент за участю Ето'О і Цесара стався на 38-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь К'єво. Цесар порушив правила на Ето'О, і арбітр зупинив гру, призначивши штрафний у бік воріт К'єво. Після цього камерунський форвард підбіг до Цесара і вдарив його головою в груди.

Арбітр ніяк не став карати Ето'О, проте інцидент буде розглянутий дисциплінарним комітетом італійської Серії А. Камерунцю загрожує дискваліфікація на кілька матчів.

Матч К'єво - Інтер закінчився перемогою К'єво з рахунком 2:1, причому єдиний гол міланців на 90-й хвилині забив Ето'О.

Як пише видання The Daily Telegraph, після матчу головний тренер Інтера Рафаель Бенітес захистив свого гравця. За словами Бенітеса, Цесар спровокував Ето'О. Бенітес відзначив, що арбітр і його помічники не визнали, що форвард Інтера заслуговує покарання, і це означає, що його дійсно не треба карати.

Інтер, який втратив через травми ряд основних гравців, набрав лише два очки в останніх чотирьох матчах. Інтер з 20-ма очками після 13 турів займає шосте місце в чемпіонаті Італії сезону-2010/11. На рахунку лідируючого Мілана 29 очок.

За матеріалами: Lenta.ru