MLS. Чемпіоном США вперше став Колорадо Репідс

22 листопада 2010, 16:20
0
10
Колорадо виграв боротьбу за чемпіонство у Далласа

Колорадо Репідс виграли чемпіонат США - MLS. Цей титул став першим в історії команди.

Вирішальний матч, що відбувся в неділю, 21 листопада, у канадському Торонто, завершився перемогою Колорадо над Далласом у додатковий час з рахунком 2:1 (0:1).

Рахунок у матчі на 35-й хвилині відкрив найцінніший гравець чемпіонату - нападаючий Далласа колумбієць Давид Феррейра. У другому таймі форвард Колорадо Конор Кейсі на 56-й хвилині зрівняв рахунок, а вирішальний гол вже в додатковий час, на 107-й хвилині матчу, забив у свої ворота захисник Далласа Джордж Джон після прострілу нападаючого Колорадо Макумби Канджі.

Колорадо в нинішньому сезоні посів сьоме місце в регулярному чемпіонаті і став п'ятим в Східній конференції. У плей-оф команда послідовно обіграла Коламбус, Сан-Хосе і, нарешті, у фіналі здолала Даллас.

Колорадо Репідс був заснований ву1996 році. Раніше найвищим досягненням команди був вихід у фінал в 1997 році.

За матеріалами: РИА Новости