Фотогалерея: Шик, блиск і краса. Шахтар переміг Партизан

24 листопада 2010, 09:58
0
20

У вівторок, 23 листопада, донецький Шахтар продовжив покращувати власні рекорди в Лізі Чемпіонів. Історичний максимум у 12 балів був досягнутий в Белграді, де з рахунком 3:0 був розгромлений місцевий Партизан.

Нова галерея на СПОРТ bigmir)net розповість про чергову історичну перемогу донецького Шахтаря.

Нудний перший тайм не віщував розгрому - команди боролися у центрі поля, тринькаючи рідкісні моменти. Все змінилося в другому таймі. Шахтарю вистачило всього лише 16 хвилин, щоб зняти всі питання.

Спочатку Тарас Степаненко розстріляв Володимира Стойковича, потім нагадав про себе Жадсон, а завершив розгром Едуардо. 3:0 - і Шахтар завдяки поразці Арсеналу підіймається на перше місце в Групі Н.