У Росії відбудеться футбольний матч тривалістю більше доби

1 грудня 2010, 11:12
0
16
Матч у Казані пройде на підтримку заявочної кампанії Росії на ЧС-2018

У російському місті Казані в середу, 1 грудня, стартував безпрецедентний футбольний матч тривалістю 2.013 хвилин (33 години 33 хвилини).

Поєдинок буде проведено на підтримку майбутньої XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади-2013 року, а також заявочної кампанії Росії на Чемпіонат світу з футболу в 2018 році.

"У грі братимуть участь різні команди - крім професійних футболістів, це студенти і школярі, активісти та лідери молодіжних організацій, волонтери Універсіади, а також всі шанувальники футболу, які виявили бажання стати частиною історичного матчу", - повідомляє прес-служба міністерства у справах молоді , спорту і туризму республіки Татарстан.

Старт матчу був даний о 08:00 мск (07:00 за Києвом), коли на поле центрального стадіону Казані вийшли команди уряду Татарстану і мерії Казані. Фінальний свисток повинен прозвучати о 17:33 мск (16:33 за Києвом) у четвер, 2 грудня. Останні хвилини матчу на полі проведуть збірні ЗМІ республіки і Держради Татарстану. У цілому за кожну з двох команд зіграють по 615 футболістів.

Протягом матчу гравців будуть підтримувати фанати футболу і волонтери Універсіади, які проведуть конкурси серед глядачів.

Цей матч може увійти до Книги рекордів Росії відразу за двома показниками - як найтриваліший і як найчисленніший.

На сьогоднішній день найбільш тривалим матчем з футболу (за версією Книги рекордів Гіннеса) є поєдинок між двома англійськими командами, який відбувся в квітні 2009 року в графстві Глостершир. Гра тривала 36 годин, було забито 626 голів. Переможцем матчу стала команда з Готсуолда під назвою Усі зірки. Її суперником у благодійному матчі був клуб Кембрі.

За матеріалами: РИА Новости