Моуріньо: Більш логічним результатом першого тайму був би рахунок 3:1 на користь суперника

10 січня 2011, 07:56
0
7
Моуріньо незадоволений грою команди в першому таймі

Наставник мадридського Реала Жозе Моуріньо прокоментував домашній матч своєї команди з Вільярреалом, якій відбувся в рамках 18 туру національної першості.

За словами португальського фахівця, він був дуже незадоволений першим таймом гри, в якому його команда перемогла з рахунком 4:2.

"Мені дуже не сподобалася гра моєї команди в першому таймі, оскільки суперник грав фантастично. Вільярреал - найкраща команда, з якою ми зустрічалися на Сантьяго Бернабеу. Більш логічним результатом першого тайму був би рахунок 3:1 на користь суперника.

Вільярреал був дуже близький до перемоги. У перерві я поговорив з футболістами і сказав їм, що хочу поміняти систему гри. Ми стали більше пресингувати суперника, а результат гри змінився внаслідок того, що ми почали грати в другому таймі. Противник ж зосередив усі сили на обороні", - сказав Моуріньо.

Нагадаємо, що в неділю, 9 січня, Реал завдяки хет-трику і гольовій передачі Роналдо переграв Вільярреал - 4:2.

За матеріалами: Чемпионат.Ру