Меморіал Гранаткіна. Українці перемагають росіян у втішному фіналі

10 січня 2011, 10:50
0
11
Збірна України завоювала бронзу

Юнацька збірна України їде з Санкт-Петербурга, де учора завершився Меморіал Гранаткіна, з бронзовими медалями.

У матчі за третє місце збірна України, складена з гравців 1993 р.н., обіграла однолітків з Росії з рахунком 3:1.

За підсумками першого тайму Жовто-сині поступалися в рахунку, але після перерви тричі використовували свої моменти і добилися заслуженої перемоги. Дублем відзначився нападаючий Динамо Віталій Буяльський.

Спочатку динамівець вивів Україну вперед, потужно пробивши з району 11-метрової позначки після скидування Луканюка, а невдовзі виступив наконечником у контратаці, організованій разом з Єрмаченком. У результаті Віталій Буяльський був названий найкращим гравцем матчу.

Таким чином, Жовто-сині взяли своєрідний реванш у господарів турніру за поразку у фіналі торішнього турніру. Перше ж місце в нинішньому турнірі завоювали хлопці з Фінляндії, які в золотому матчі обіграли однолітків з Китаю (2:0).