Гравця Ліверпуля можуть покарати за фотоколаж із арбітром

10 січня 2011, 17:03
0
9

Футбольна асоціація Англії (FA) почала розслідування коментарів гравця Ліверпуля Раяна Бабеля, які він зробив у своєму мікроблозі на Twitter після матчу Кубка Англії з Манчестер Юнайтед (0:1).

Бабель піддав критиці роботу арбітра Говарда Уебба, а також розмістив фотоколаж, на якому суддя зображений у формі МЮ, повідомляє Goal.com.

Після гри футболіст написав у своєму мікроблозі: "І вони називають його одним з кращих арбітрів. Смішно", і розмістив фотоколаж.

Згодом Бабель вилучив ці повідомлення, попросив вибачення в арбітра і попросив не сприймати розміщений ним колаж всерйоз.

"Це просто емоційна реакція після поразки у важливій грі", - зазначив гравець.

Незважаючи на вибачення, Баббелю загрожують санкції з боку FA. Рішення у справі про його висловлювання може бути прийнято в понеділок, 10 січня.

Нагадаємо, що Манчестер Юнайтед виграв у Ліверпуля з рахунком 1:0 і вийшов в 1 / 16 фіналу. На першій хвилині матчу Уебб призначив у ворота мерсисайдців спірний пенальті, який реалізував Раян Гіггз. Крім того, на 32-й хвилині арбітр вилучив з поля капітана Ліверпуля Стівена Джеррарда.

За матеріалами: Лента.ру