Дружба народів: Блекберн і Вест Бромовіч встановили унікальний рекорд

24 січня 2011, 13:09
0
17
Блекберн і Вест Бромовіч побили рекорд

У матчі 24-го туру англійської Прем'єр-Ліги Блекберн - Вест Бромвіч Альбіон гравці обох команд встановили унікальне досягнення.

На поле стадіону Івуд Парк в Блекберні вийшли 22 гравці, що мають різне футбольне громадянство.

Попереднє подібне досягнення належало тому ж Блекберну і лондонському Челсі, які відзначилися в історії англійського та світового футболу під час матчу 24 жовтня 2009 року.

Матч 7-ї і 15-ї команд англійської Прем'єр-Ліги завершився перемогою господарів з рахунком 2:0 - на 41-й хвилині автоголом відзначився румунський захисник Вест Бромвіча Габріель Тамаш, а на 47-й хвилині зустрічі рахунок подвоїв нападаючий Блекберна Девід Хойлетт.