0
12
Ярмоленко відзначився дублем

Київське Динамо провело другий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі команди в Ізраїлі.

У вівторок, 25 січня, підопічні Юрія Сьоміна зіграли внічию 2:2 з Маккабі з Хайфи, повідомляє офіційний сайт київського клубу.

На початку зустрічі точні удари Андрія Ярмоленка вивели Динамо вперед з перевагою у два м'ячі. Однак у середині першої половини матчу гравець Маккабі Двалішвілі скоротив відставання, а в другому таймі гол Зехаві встановив рівність в рахунку, який і протримався до кінця поєдинку.

Динамо (Київ, Україна) - Маккабі (Хайфа, Ізраїль) - 2:2

Голи: Ярмоленко (7, 8) - Двалішвілі (31), Зехаві (76)

Динамо: (1-й тайм) - Шовковський, Сілва, Михалик, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Єременко, Нінкович (Зозуля, 29), Ярмоленко, Шевченко, Мілевський; (2-й тайм) - Коваль, Бетао, Хачеріді, Несмачний , Маграо, Гармаш, Гіоане, Гусєв, Зозуля, Кравець, Андре.

Маккабі: Давидович, Осман, Пилявський, Мшумар, Затко, Яхая, Бокколі, Веред, Двалішвілі, Азулай, Хемед.

Нагадаємо, що у першому товариському матчі на зборі в Ізраїлі київське Динамо розгромило клуб Бней Ейлат з рахунком 4:0.