Кубок Іспанії: Реал виграв у Севільї перший матч

26 січня 2011, 23:05
0
17
Реал грає з Севільєю

У середу, 26 січня, відбувся перший матч півфіналу Кубка Іспанії між Севільєю і мадридським Реалом. Карім Бензема своїм відмінним проходом і красивим ударом встановив фору для королівського клубу перед матчем-відповіддю.

Кубок Іспанії. Півфінал. Перший матч

Севілья - Реал (Мадрид) - 0:1

Гол: Бензема (18)

Попередження: Зокора (47); Алексіс (49); Наварро (84) - Ласс (10); Арбелоа (33); Хедіра (59); Рамос (90)

Севілья. Рамон Санчес Пісхуан. Початок матчу: 21.00

Севілья: Палоп, Санчес (Касерес, 17), Ескюде, Алексіс, Ф. Наварро, Зокора, Ромарик (Ренато, 53), Навас, Фабіано (Негредо, 75), Кануте, Перотті

Реал: Касільяс, Рамос, Альбіоль, Карвалью, Арбелоа, Ласс (Марсело, 58), Озіл (Гранеро, 86), Хедіра, Алонсо, Роналдо, Бензема (ді Марія, 71)

Матч завершено.

90-а хвилина. Рамос на радощах б'є ліктем Негредо - жовта картка

89-а хвилина. Касільяс грубо помиляється на виході - але Негредо пробиває з льоту повз ворота

84-а хвилина. Наварро отримує жовту картку за знесення Рамоса.

81-а хвилина. Роналдо виходить один на один, обіграв воротаря, але не може пробити - а Озіл, який отримав м'яч, примудрився потрапити в ногу лежачому Алексису.

67-а хвилина. Фабіано завдавав удару практично впритул - але арбітр ще й офсайд зафіксував.

61-а хвилина. Палоп вискочив далеко з воріт і вибив м'яч з-під ноги Озіла - а Алонсо, всупереч кращим рокам, не влучив у порожні ворота.

59-а хвилина. Хедіра отримує жовту картку за те, що опинився не в тому місці не в той час - тікав від м'яча на свою половину, а Алексіс узяв та й пробив прямо в нього. Типу, перешкодив розіграшу вільного.

54-а хвилина. Війна йде на поле - Алексіс у спробі вибити м'яч потрапляє бутсою в зуби Роналдо, а секундами раніше Ласс ліктем зачепив обличчя Зокора

49-а хвилина. Знову Роналдо дістається - цього разу Алексіс б'є його по коліну. Жовта картка!

47-а хвилина. Зокора б'є Роналдо ззаду по ногах - жовта картка

45 +1 хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Виходить Фабіано один на один з кіпером, б'є - але Альбіоль блокує, а потім і вибиває м'яч подалі в поле. Незрозуміло навіть, перетнув м'яч стрічку чи ні?

43-а хвилина. Фабіано навмисне б'є по п'ятій точці Карвальо - можна було і санкції застосувати до гравця "Севільї".

33-а хвилина. Арбелоа ледь не відірвав ногу Ромарику - жовта картка

28-а хвилина. Бензема не відчув моменту і торкнувся м'яча з офсайду - а три відразу гравці Реала могли виходити на ворота.

21-а хвилина. Фабіано приймає м'яч на груди, пробиває, але арбітр фіксує офсайд.

18-а хвилина. ГОЛ! 0:1 Бензема вривається у штрафну, обіграв пару захисників і забиває!