Кубок Італії: "Інтер" насилу проривається до півфіналу

0
9
Кубок Італії:  Інтер  насилу проривається до півфіналу
Наполі грає з Інтером

У середу, 26 січня, відбувся матч 1 / 4 фіналу Кубка Італії між Наполі й Інтером. Господарі мали велику перевагу весь матч, але далі пройшли гості, які зуміли забити всі свої удари в серії післяматчевих пенальті.

Кубок Італії. 1 / 4 фіналу

Наполі - Інтер - 0:0 (4:5 по пенальті

Післяматчеві пенальті: 1:0 Кавані, 1:1 Ето'О, 2:1 Гамшик, 2:2 Камбьяссо, 2:2 Лавессі (вище), 2:3 Пандєв, 3:3 Суніга, 3:4 Мотта, 4: 4 Йебда, 4:5 Ківу

Попередження: Каннаваро (26); Кавані (97) - Мотта (42); Лусіо (112)

Неаполь. Початок матчу: 21.45

Наполі: Де Санктіс, Ароніка, Каннаваро, Кампаньяро, Маджо, Гаргано, Паціенца (Йебда, 88), Гамшик, Доссена (Суніга, 70), Кавані, Лавессі

Інтер: Кастеллацці, Майкон, Кордоба (Лусіо, 83), Раноккія, Х. Дзанетті, Ківу, Камбьяссо, Т. Мотта, Станкович (Маріга, 63), Пандєв, Ето'О

120-а хвилина. На цьому все! Попереду - ПЕНАЛЬТІ!

119-а хвилина. Раноккія втрачає момент - після подачі намагався вдарити головою, а потрапив плечем.

114-а хвилина. Ето’О скинув м'яч на Пандева - а той б'є повз ворота.

112-а хвилина. Лусіо вибиває м'яч рукою з-під ніг у Кавані. Жовта картка і небезпечний штрафний, що закінчився нічим.

101-а хвилина. Лавессі спостеріг помилку Марігена і пробиває з близької відстані - воротар на місці!

97-а хвилина. Кавані в центрі поля спробував на міцність голову Ківу - жовта картка.

94-а хвилина. Кампаньяро приклався до м'яча - рикошет, Кавані добиває - неточно.

91-а хвилина. Розпочався овертайм - нагадаємо, що грають два по 15 хвилин, а потім - пенальті, якщо що.

90-а хвилина. Знову Паціенца - і знову маже головою!

87-а хвилина. Подача з кутового - Паціенца пробиває повз ворота.

84-а хвилина. Біля воріт Інтера спекотно - спочатку Кастелацці рятує від удару Гамшик, а потім Раноккія виносить м'яч з лінії після його ж парашута!

77-а хвилина. Гаргано подає на далеку штангу, а там Каннаваро з двох метрів, як своєму, скидає м'яч грудьми воротареві!

42-а хвилина. Тьяго Мотта збиває в центрі Гаргано і отримує жовту картку.

41-а хвилина. Поперечина! Майкон промчав повз захисника, прострілив - а Камбьяссо з лінії воротарського б'є в каркас воріт!

38-а хвилина. Ківу міг пробивати після подачі з кутового - але трохи зросту забракло.

32-а хвилина. Кавані мав шанс - Доссена прострілював від лицьової, а Едісон прокидав м'яч, але воротар встиг першим.

26-а хвилина. Каннаваро отримує жовту картку - зупинений був не за правилами Пандев.

16-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО - Станкович віддав пас на Пандева, тому пробити не дали - а Деян з гострого кута б'є повз ворота.

12-а хвилина. ГОЛ Наполі забиває, але арбітр угледів у Кавані офсайд. Щонайменше спірне рішення!