30 січня 2011, 22:25
0
8
Команда Жозе Моуріньо несподівано програла Осасуні

У неділю, 30 січня, мадридський Реал у рамках 21-го туру Чемпіонату Іспанії сенсаційно програв аутсайдеру Прімери Осасуні 1:0.

Єдиний гол у цьому поєдинку було забито в середині другого тайму. На 62-й хвилині відзначився Камуньяс. Ця перемога дозволила Осасуні, яка перед матчем із Вершковими йшла 17-ю, трохи поліпшити своє турнірне становище.

Варто зазначити, що це поразка для команди Жозе Моуріньо стала лише другою у поточному Чемпіонаті. Першої, нагадаємо, завдала в Ель Класіко Барселона.

Незважаючи на програш, Реал продовжує займати другий рядок у турнірній таблиці. Щоправда, відставання від каталонців, які напередодні розібралися з Еркулес (3:0), збільшилося вже до семи очок.