8 лютого 2011, 22:45
0
9
Україна виявилася трохи сильнішою за Румунію

У вівторок, 8 лютого, відбувся товариський матч між збірними України та Румунії.

Матч, що має статус товариського, проходив у рамках турніру 4-х збірних на Кіпрі.

У першому таймі наші хлопці дуже добре почали, багато комбінували, не тушувалися суперника і постійно вишукували слабкі місця у його захисті. Тому й не дивно, що перевага України швидко досягло 2-х голів. Спочатку Ярослав Ракицький класно пробив зі штрафного, а потім Артем Мілевський в результаті красивої комбінації подвоїв перевагу.

Але цього виявилося нашим футболістам мало, і вони вирішили повернути в гру інтригу. Обидва рази Румунія відзначалася голами після кутового, і двічі забив дебютант команди Алекса. Перший раз він забив з лінії воротарської, а другий - дотиком після знижки в дальній кут.

У другому таймі команди включили великі швидкості, але дивідендів це не принесло. Так що матч дійшов до серії пенальті.

Головним ходом Калитвинцева стала заміна П’ятова на Олександра Шовковського. Старий кінь борозни не зіпсував і взяв одразу два перші удари. Незважаючи на невдалу спробу Гусєва, Руслан Ротань 4-м ударом приніс нашій команді перемогу, і вихід у фінал, де завтра Україні о 20:30 зустрінеться зі шведами.