13 лютого 2011, 23:50
0
8
Інтер грає з Ювентусом

У неділю, 13 лютого, відбувся матч італійської Серії А між міланським Інтером і туринським Ювентусом. Господарі здобули мінімальну перемогу завдяки єдиному голу Матрі.

Серія А.

Ювентус - Інтер - 1:0

Гол: Матрі (30)

Попередження: Сіссоко (79) - Майкон (86), Мотта (90)

Турин. Делле Альпі. Початок матчу: 21.45

Ювентус: Буффон, Соренсен, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Красіч, Мело (Сіссоко, 75), Аквілані, Маркізіо (Пеле, 71), Тоні (Яквінта, 64), Матрі

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Раноккія, Кордоба, Дзанетті, Харж (Пандєв, 60), Мотта, Камбіассо (Нагатомо, 72), Снайдер, Пацціні, Ето'О

89-а хвилина. Ето'О мав ще один шанс, але після м'якого закидання снаряда камерунець не потрапив по м'ячу

88-а хвилина. Поперечина! Майкон від кута штрафного прострілив по діагоналі, Пацціні не влучив по м'ячу, а Ето'О на далекій штанзі бив із трьох метрів, але влучив у поперечину

87-а хвилина. Матрі міг зараз зняти всі питання, але форвард знову не потрапив у площину із забійної позиції, на цей раз після передачі Пепе

82-а хвилина. Ето'О одержав м'яч за спинами захисників, Буффон вилетів йому назустріч і виручив свою команду

76-а хвилина. Соренсен ледь не став автором гольової передачі на Ето'О! Захисник необачно відкидав м'яч воротареві, камерунець ледь не засмутив всіх туринців, але Буффон вчасно підметушився

66-а хвилина. Снейдер перший на підборі після виносу м'яча зі штрафної туринців, але потужний удар Уеслі прийшовся в Пандева

63-а хвилина. Після подачі корнера відбувся удар по воротах, але м'яч прилетів до Раноккія, від якого зрикошетив за межі поля

56-а хвилина. К'єлліні бив по воротах після подачі корнера - поруч зі штангою

54-а хвилина. Дуже схожий момент на той, в якому був забитий м'яч, Матрі знову один у штрафному в п'яти метрах від воріт, на цей раз пощастило Інтеру, що форвард не потрапив у площину

51-а хвилина. Пацціні добре вискочив на м'яч після подачі з правого флангу, ударом голови Джампаоло переправляв його у ворота, Буффон на місці

44-а хвилина. Буффон біля своїх воріт вже дихати не може від димової шашки, а матч не зупинено.

42-а хвилина. Камбьяссо наступив на ногу Матрі в центральному колі, арбітр поки обмежується виховними бесідами із футболістами

30-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Матрі відкриває рахунок з передачі Соренсена. Почалося все з Красича, Соренсен продовжив, а Матрі без перешкод відправляє м'яч прямо в ціль!

23-а хвилина. Мело закинув снаряд в штрафну суперника, Матрі зачепився за ігровий снаряд, віддав назад, але загострення в цій атаці так і не вийшло

14-а хвилина. Матрі впав у чужому штрафному, намагаючись зіграти на випередженні! Свисток арбітра мовчить, а от стадіон гуде, не без його участі

11-а хвилина. Тоні підставив голову під м'яч у чужому штрафному, навряд чи це можна вважати ударом по воротах

6-а хвилина. Красіч намагався просочитися у штрафний з правого флангу, поштовхався з двома суперниками, але пройти Дзанетті і Кордобу не вийшло

3-я хвилина. Бонуччі завадив Пацціні вистрілити по воротах з меж штрафного! А адже Снейдер намагався віддати м'яч на самотнього Ето'О!