14 лютого 2011
0
11
Реал грає з Еспаньолом

У неділю, 13 лютого, відбувся матч іспанської Прімери між Еспаньолом і мадридським Реалом. Незважаючи на те, що гості вже на 2-й хвилині залишилися в меншості, їм вдалося здобути дуже важливу перемогу й наблизитися до Барселони.

Прімера.

Еспаньол - Реал - 0:1

Гол: Марсело (24)

Попередження: Амат (52) - Алонсо (20), Карвальо (66)

Вилучення: Касільяс (2)

Початок матчу: 22.00

Еспаньол: Камені, Хаві Лопес, Галан, Хорді Амат, Чіка (Фонте, 80), Хаві Маркес, Баена, Верду, Серхіо Гарсія (Васкес, 67), Кальехон, Луїс Гарсія (Датоло, 57)

Реал: Касільяс, Марсело, Карвальо, Пепе, Арбелоа, Алонсо, Хедіра, Ді Марія (Адан, 4), Озіл (Л. Діарра, 78), Роналдо, Адебайор (Рамос, 88)

82-а хвилина. Адебайор! Не пробив тоголезець так, як слід було! Бив він у дотик з близької відстані, але влучив у Ідрісса Камені.

П'ятьдесят третій хвилина. Роналдо пробиває штрафний, направляючи м'яч у ближній кут, але Камені склався і відбив цей постріл

38-а хвилина. Марсело відпасував португальцеві, Кріштіано повернув м'яч Марсело, який і приклався по м'ячу - Камені на місці!

33-а хвилина. Пішла передача у виконанні Лопеса в штрафний майданчик, там зіткнулися Гарсія та Адан.

24-а хвилина. ГОЛ. 0:1 Марсело забиває. Озіл віддає пас на Роналдо, той запускає по флангу Марсело - бразилець був швидшим за захисника і з гострого кута пробивав повз Камені

20-а хвилина. Хаві Лопес зіграв рукою у штрафному майданчику після розіграшу кутового мадридцями, але арбітр не побачив у тому епізоді приводу для призначення пенальті

14-а хвилина. Франсиско Чіка відмінно закинув м'яч у штрафну, звідки в дотик пробив Хаві Маркус - кутовий

9-а хвилина. Кріштіано Роналдо змістився до центру з флангу, відпасував на Хедіра, той підробив м'яч під удар і пробив низом по центру - Ідрісс Камені насилу м'яч забрав з другої спроби

6-я мінута.Самі Хедіра зумів пробити по воротах головою після подачі з кутового. Прогавили його гравці Еспаньола, але удар німця залишав бажати кращого

2-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Касільяс вже на початку матчу заробляє червону картку! Кальехон вискакує до воріт, і Ікер збиває його за штрафним!