Київський Арсенал не зміг дограти матч через бійку

0
7
Арсенал не дограв контрольний матч

Перший з шести запланованих спарингів футбольного клубу Арсенал (Київ) в Кейсарії (Ізраїль) закінчився бійкою.

На 44-ій хвилині зустрічі Арсеналу з Шімшоном (Тель-Авів) при рахунку 2:1 на користь української команди матч було перервано через масову бійку.

Її спровокували непрофесійні, некомпетентні дії арбітра. Команда господарів по всьому полю діяла досить грубо, провокувала конфлікти і зіткнення, на які суддя належним чином не реагував.

АНАЛІТИКА: Топ-10 трансферів України. Аргентинські таланти для Металіста і зоряний десант у Дніпрі

Після того, як на поле вибігли сторонні люди, бійка могла набути неконтрольованого характеру. У зв'язку з цим головний тренер Канонірів Юрій Бакалов повів команду з поля. До цієї хвилини кияни вели з рахунком 2:1 - два красиві голи забив Йонуц Мазілу.

В інтерв'ю кореспонденту клубної прес-служби головний тренер Юрій Бакалов висловив обурення грубою грою місцевої команди і неспортивною поведінкою як господарів, так і суддівської бригади.

За матеріалами: Террикон