Ліга Європи: Потенційні суперники Динамо зіграли у нічию

15 лютого 2011, 21:10
0
8

У вівторок, 15 лютого, відбувся перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи. У Салоніках грецький Аріс стримав атаки грізного Манчестер Сіті - в результаті нічия - 0:0.

За 90 хвилин ігрового часу суперники так і не змогли провести хоча б одну результативну атаку. Нагадаємо, що в разі перемоги Динамо у протистоянні з Бешикташем, кияни у 1/8 фіналу Ліги Європи зустрінуться з переможцем пари Аріс - Манчестер Сіті.

Матч пройшов сьогодні, тому що в четвер, 17 лютого, свій матч Ліги Європи проти московського ЦСКА проведе ПАОК. За правилами UEFA два матчі в одному місті в один день проводити не можна з міркувань безпеки.

Нагадаємо, що в Арісі грає мексиканець Нері Кастільо, який все ще належить донецькому Шахтареві мексиканець Нері Кастільо. У звітному матчі він вийшов на заміну, до речі проти однієї зі своїх колишніх команд на 88 хвилині, але нічим особливим не відрізнився.