16 лютого 2011, 00:05
0
11
Сольдадо забиває перший гол плей-офф

У вівторок, 15 лютого, відбувся перший матч 1 / 8 Ліги Чемпіонів між іспанською Валенсією та німецьким Шальке.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ

Валенсія (Іспанія) - Шальке-04 (Німеччина) - 1:1

Гол: Сольдадо (17) - Рауль (64)

Перший тайм матчу минув зі значною перевагою Валенсії. Шальке, який зазнає труднощів у внутрішньому чемпіонаті, і в Іспанії виглядав блідо, дозволяючи супернику постійно створювати моменти. І одна з атак закінчилася взяттям воріт Нойєра - Адуріц віддав пас на Матьє, той прострілив на лінію воротарського, а Сольдадо був тут як тут, загнавши м'яч у сітку.

І надалі Роберто був одним із найпомітніших на полі, постійно турбуючи захист суперника.

Другий тайм теж розпочався з атак Валенсії. От тільки на цей раз забити вдалося Шальке. І зробив це, звичайно ж, головний іспанець команди Рауль. Таким чином, Гонсалес Бланко забив свій 69-й м'яч у Лізі Чемпіонів.

Після цього гра помітно заспокоїлася, чому повною мірою сприяла некваплива оборонна тактика команди Магата. Лукас Шмітц навіть заробив другу жовту картку.

Таким чином, у матчі відзначилися два екс-гравці мадридського Реала, а у німців з'явилося більше шансів на матч-відповідь - адже там достатньо буде зіграти 0:0.

За матеріалами: Олександр Кривицький, СПОРТ bigmir)net