Маркевич: Всі бігли забивати голи, але забули при цьому про свої ворота

17 лютого 2011, 22:55
0
12
Маркевич збентежений

Після програного із тріском леверкузенському Байєру домашнього матчу 1 / 16 фіналу Ліги з пресою поспілкувався наставник харківського Металіста Мирон Маркевич.

"Звичайно, в обороні команда зіграла погано, особливо в другому таймі. Це стосується всіх футболістів, - прокоментував гру прес-службі Металіста Маркевич. - Всі бігли забивати голи, але забували при цьому, що є свої ворота. Звичайно, з такою командою, як Байєр, яка зараз на ходу і збалансована. Вони нас просто покарали наприкінці другого тайму. Я думаю, ми не повинні програвати з таким рахунком, але це футбол і треба грати до кінця. Звичайно, з такими командами треба бути постійно мобілізованими".

Після цього головний тренер харків'ян відповів на питання журналістів:

- З чим пов'язана така швидка заміна Пшеничних?

- Він отримав травму.

- А як гру Березовчука можете охарактеризувати?

- Ви всі бачили, що тут характеризувати.

- Яка причина вибору такої схеми - з єдиним професійним опорником, Валяєвим? Чому не зіграти у два опорники?

- У нас був запасний варіант гри з Шелаєвим, але все-таки, ми дали можливість проявити себе новачкам. Ми сподівалися, чим швидше вони почнуть грати в Європі, тим краще буде для них.

- Сьогодні у складі гостей помітною фігурою був Дердієк, зріст якого 1,91. Може бути, логічно і Металісту було набрати фактурних і високих футболістів?

- Ви розумієте, якщо б сьогодні в задній лінії зіграли футболісти, яких я хотів бачити. Я думаю, якщо б сьогодні Папа був у формі, то й Дердієка ви б не бачили на полі. Ми за останній час участі в Лізі Європи пропустили 3 м'ячі, а сьогодні аж 4 отримали. Від цього нікуди не дінешся. Можна піти по такому шляху - набрати 2-х метрових футболістів. Я не проти, щоб вони грали в задній лінії. Ми бачимо цю проблему, але поки не можемо її вирішити.

- Сьогодні на полі не з'явилося багато футболістів, але про відсутність кого саме ви пошкодували сьогодні найбільше?

- Папа, Едмар, Девіч, Пшеничних. Вільягра грав на уколах, і сьогодні був не в найкращій своїй формі. Єдине - результат підвів. Я вважаю, що команда півтора тайму грала на рівні і ми нічим не поступалися суперникові.

- Вже відомо, хто зможе зіграти з тих, хто травмований?

- Будемо готувати і Едмара, і Папа Гує, хоча все залежить від них. Чи зможуть вони грати. Ми не можемо ризикувати здоров'ям футболістів, так як у нас скоро починається чемпіонат. У другій грі ми повинні довести, що теж уміємо грати у футбол - це основне.

- Оцініть гру новачків, і хто все-таки вам сподобався у вашій команді?

- Був би повний склад, я б, напевно, не ставив новачків. По-перше, вони ще не грали за такої погоди, по-друге - стадіон, уболівальники, емоції. Ми їх поставили для того, щоб швидше звикнути до Харкова, стадіону та вболівальників. Я не можу сказати, що вони сильно зіграли. Бланко подекуди виглядав непогано. Крістальдо старається, але поки що немає розуміння. А кому поставити хорошу оцінку? За рахунку 0:4 - мені б цього робити не хотілося.

- Дишленкович не виручив, буде він захищати ворота в матчі-відповіді?

- Можливо, ми дамо шанс Старцеву. Я не бачу, що він допустив помилки при пропущених голах. Так, дійсно, воротар повинен рятувати, але його провини я не бачу.

Нагадаємо, 17 лютого, в першому матчі 1 / 16 Ліги Європи Металіст на своєму полі з рахунком 0:4 поступився леверкузенському Байєру.