18 лютого 2011, 22:40
0
6
Луганчани здолали поляків

У другому матчі на завершальному зборі в Туреччині луганська Зоря забила перші м'ячі і здобула першу перемогу. Луганчани виявилися сильнішими за польську Варту - 2:1.

Всі м'ячі були забиті в першому таймі. Як повідомляє офіційний сайт Зорі, на 18-й хвилині Тарас Лазарович відкрив рахунок, а ще через 18 хвилин Максим Білий зі штрафного подвоїв перевагу. Полякам вдалося відіграти один м'яч з пенальті, але більшого українська команда їм не дозволила. Після перерви небезпечних моментів було менше, і лише на останніх хвилинах Мадоу влучив у стійку воріт.

Свій наступний поєдинок Зоря проведе у понеділок, 21 лютого, проти московського Локомотива.

Зоря (Луганськ) - Варта (Польща) - 2:1

Голи Зорі: Лазарович (18), Білий (36)

Зоря (1-й тайм): Піцан, Шевчук, Ковальов, Гурський, Каменюка, Силюк, Манджгаладзе, Семененко, Лазарович, Білий, Касьян
 Зоря (2-й тайм): Піцан, Шевчук, Єзерський, Гурський, Тесак, Сакичи, Ліпартія, Полянський, Хомченовський, Білий, Мадоу