Хюбшман: У Донецьку італійцям доведеться йти ва-банк

21 лютого 2011, 11:02
0
11
Хюбшман готовий до поєдинку у відповідь

Півзахисник донецького Шахтаря Томаш Хюбшман поділився враженнями про перший матч своєї команди проти Роми в рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, а також розповів, чого можна чекати від матчу-відповіді.

"Мої очікування від Роми збіглися з тим, що пізніше я відчув на полі. Особливо в другому таймі, коли суперник почав сильніше тиснути на наші ворота. Якщо ви помітили, в атаці у них взагалі виходить краще, ніж в обороні. Назад повертаються дуже неохоче. Тим не менш, у другому таймі Рома зіграла сильніше, ніж у першому.

Після зборів і товариських матчів увійти в таку гру ... Звичайно, в кінці гри відчувалась втома. Але тепер у нас є два з половиною тижні до гри у відповідь і, думаю, до неї ми підійдемо в найкращій функціональній готовності. А те, що були нервові моменти ... Але ж на полі була італійська команда, а вони іноді більше говорять, ніж грають.

ВІДЕО: Полювання на вовків. Шахтар здобуває перемогу над Ромою

Про закономірність результату важко говорити і до гри і навіть після. Але ми повинні дивитися на речі реально: 3:2 в гостях - досить комфортний результат, який дає хороші шанси перед матчем-відповіддю. Якщо в Римі перед своїми уболівальниками Рома хотіла будь-що реабілітуватися за невдачі в Чемпіонаті Італії, то в Донецьку італійцям взагалі доведеться йти ва-банк. Навіть без Менеза, який був дискваліфікований, вони будуть чіплятися за свій шанс. Ми це розуміємо і налаштовуватимемося на гру з усією серйозністю".

Нагадаємо, що в першому матчі 1/8 Ліги Чемпіонів донецький Шахтар на Стадіо Олімпіко в столиці Італії обіграв Рому - 3:2.

Зазначимо, що завдяки успішним виступам в останні роки Шахтар був визнаний найбільш прогресивним клубом XXI століття, а в цьому сезоні, після перемоги над Ромою, очолив клубну таблицю коефіцієнтів UEFA.