Курс на Манчестер: Динамо добило Бешикташ і вийшло в наступний раунд Ліги Європи

25 лютого 2011, 00:08
0
6
Динамо не залишає шансів Бешикташу

У четвер, 24 лютого, був зіграний матч 1/16 фіналу Ліги Європи між київським Динамо і стамбульським "Бешикташем".

Ліга Європи. 1 / 16 фіналу. Матч-відповідь

Динамо (Київ) - Бешикташ (Стамбул) - 4:0

Голи: Вукоєвич (3), Ярмоленко (55 ); Гусєв (64); Шевченко (74)

Головним завданням команди Юрія Сьоміна на поєдинок було збереження переваги в три м'ячі, здобутої в Туреччині. Проте з перших хвилин стало зрозуміло, що динамівці не мають наміру відбувати номер і вже на третій хвилині Вукоєвич завершив багатоходову комбінацію.

Бешикташ спробував організувати контргру і навіть створив кілька моментів, найгострішим з яких був вихід Уго Алмейди один на один з Шовковським після чудового пасу Гуті, але португальця підвела точність. Після цього Динамо відсунуло гру від своїх воріт і завершило тайм на половині поля суперника.

Після перерви динамівці довели матч до розгрому. З 55-ї по 75-у хвилини кияни забивали по голу кожні десять хвилин. Постаралися Ярмоленко, Гусєв і Шевченко. Таким чином, загальний рахунок за сумою двох матчів став 8:1 на користь віце-чемпіона України.

У 1/8 фіналу Динамо зіграє з Манчестер Сіті, який також упевнено розібрався з грецьким Арісом (0:0 і 3:0).