Баварія вручає дортмундській Борусії чемпіонство

26 лютого 2011, 21:30
0
10
Баварія проти Боруссії

У суботу, 26 лютого, відбувся центральний матч 24-го туру німецької Бундесліги між мюнхенською Баварією та дортмундської Боруссією. Гості здобули дуже важливу для себе перемогу і практично гарантували чемпіонське звання.

Бундесліга. 24-й тур

Баварія - Боруссія (Дортмунд) - 1:3

Гол: Густаво Луїс (17) - Барріос (8); Сахін (18); Хуммельс (60)

Попередження: Роббен (76), Швайнштайгер (86) - Левандовскі (39), Шмельцер (42), Сахін (53)

Мюнхен. Альянц-Арена. Початок матчу: 19.30

Арбітр: Мануель Грефе

Баварія: Крафт, Л. Густаво (Крос, 58), Бадштубер (Брено, 47), Тимощук, Лам, Швайнштайгер, Праньїч, Рібері, Мюллер (Клозе, 78), Роббен, Гомес

Боруссія Д: Ланжерак, Шмельцер, Хуммельс, Суботіч, Пішчек, Гетц, Бендер, Шахін, Барріос (Блащиковські, 73), Левандовські, Гросскройтц (Да Сільва 82)

80-а хвилина. Ось це небезпечно! Клозе поборовся за м'яч в штрафному майданчику Боруссії, відкотив під удар Кросу, який вистрілив здалеку - поруч зі стійкою!

76-а хвилина. Роббен отримує жовту картку за симуляцію - ніхто його не чіпав.

60-а хвилина. ГОООЛ. 1:3 Гетц виконав навіс з кутового точно на голову Хуммельсу, який головою пробив сильно точно в ціль! Праньїч, що стояв на штанзі, не зумів врятувати свою команду

59-а хвилина. Гросскройц отримав м'яч у зоні лівого інсайда, зробив пас на Гетца, Маріо приклався - Крафт рятує!

52-а хвилина. Перший випад Боруссії увінчався тим, що з правого флангу був спрямований м'яч точно на голову Гросскройцу, Кевін бив у дальній кут - Швайнштайгер врятував свою команду.

42-а хвилина. Марсель Шмельцер отримав картку жовтого кольору за те, що обійняв Гомеса, а потім ударив Маріо по нозі

39-а хвилина. Левандовскі отримав жовту картку за грубий підкат проти Тимощука в центрі поля

37-а хвилина. Пішла флангова передача від Шмельцера, але Луїс Густаво впорався з ситуаціїєю і відправив м'яч за бокову.

35-а хвилина. Тимощук жорстко зіграв проти Барріоса на фланзі, боляче Лукасу. Проте ніякого фолу тут не було.

31-а хвилина. Праньїч чудово підключився до атаки своєї команди, увійшов до штрафного майданчика і пробив - Ланжерак м'яч забрав.

28-а хвилина. Рібері вирвався у вільну зону по флангу, зробив пас у штрафну на Гомеса, який півгодини міркував, що робити з м'ячем, відкотив у підсумку м'яч під удар Мюллеру, який пробив набагато вище

25-а хвилина. ГОЛ! Гомес! Рібері забезпечив м'ячем Мюллера, Томас вивів на ударну позицію Гомеса, який проштовхнув м'яч повз воротаря! Але арбітр вирішив зафіксувати офсайд за відмашкою бічного.

23-а хвилина. Анатолій Тимощук виконував довгий пас на Рібері, але той виявився в офсайді.

18-а хвилина. ГООООЛ. 1:2 Швидка відповідь Боруссії. Барріос зібрав на себе трьох захисників, зробив пас на Гетца, той відкотив під удар Сахіну, який відмінним ударом вражає ціль

17-а хвилина. ГООООЛ. 1:1 Рібері навісив з кутового, Луїс Густаво відірвався від Піщека і відправив м'яч за призначенням

8-а хвилина. ГОООЛ. 0:1 У центрі поля абсолютно жахлива помилка відбулася! Це Швайнштайгер не обробив м'яч, неточність у діях Бастіана спостеріг Гроскройц, який протягнув м'яч вперед і зробив точний пас низом на Барріоса, а той точно б'є по воротах!

5-а хвилина. Марсель Шмельцер виконав хорошу навісну передачу з флангу, Роберт Левандовскі, якому вирішив не заважати Швайнштайгер, пробив з льоту – повз ворота.