Ліга Чемпіонів. Барселона обіграла "Арсенал" і вийшла у чвертьфінал

0
9
Ліга Чемпіонів. Барселона обіграла  Арсенал  і вийшла у чвертьфінал
Ван Персі став антигероєм матчу

У вівторок, 8 березня, Барселона в рамках 1/8 Ліги Чемпіонів на своєму полі обіграла лондонський Арсенал з рахунком 3:1, забезпечивши собі путівку до чвертьфіналу.

Підопічні Хосепа Гвардіоли, які поступилися в першому матчі 2:1, відкрили рахунок вже в компенсований арбітром час до першого тайму, забезпечивши собі тим самим комфортну перевагу.

Проте вже на початку другої половини зустрічі Арсенал зміг зрівняти рахунок. Після подачі з кутового м'яч у свої ворота відправив Серхіо Бускетс. Відразу після цього Каноніри залишилися в меншості. За другу жовту картку на 57-й хвилині з поля був видалений Робін ван Персі.

Барселона змогла реалізувати чисельну перевагу через 10 хвилин. Хаві, вийшовши один на один з голкіпером "Арсеналу", без проблем переграв його. Остаточний рахунок у матчі з пенальті на 70-й хвилині встановив Ліонель Мессі, вивівши свою команду за сумою двох зустрічей у чвертьфінал. Компанію каталонцям на цій стадії складатиме донецький Шахтар, який на своєму полі розгромив Рому 3:0.