11 березня 2011, 09:22
0
7
Доробок на майбутнє від Андрія Шевченка

У четвер, 10 березня, київське Динамо провело одну з найкращих ігор в сезоні, перемігши з рахунком 2:0 найбагатший клуб світу - англійський Манчестер Сіті, що належить арабським шейхам.

З перших же секунд матчу на полі йшла запекла боротьба за кожен шматочок газону, який суперники розглядали як форпост для майбутніх атак. Англійці активно пресингували, проте уберегти володіння Джо Харта від сміливих вилазок українців не змогли. На 25-й хвилині Андрій Ярмоленко накрутив опікуна і подав у штрафну, де вчасно опинився Андрій Шевченко, який, вміло перегравши голкіпера, відкрив рахунок у матчі.

Після першого м'яча характер гри не змінився, а боротьби стало ще більше, однак десь в середині другого тайму Городяни почали підсідати. А на 77-й хвилині Динамо забило другий гол - Шевченко подав у штрафну, Мілевський скинув м'яч у центр, а Олег Гусєв його ефектно прийняв і вдарив у дев'ятку без шансів для Харта. Гусєв через якийсь час міг би стати і автором дубля, але цього разу переграти воротаря не зумів. 2:0 - перемога киян.